Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha ilyen a puncim, az gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen a puncim, az gáz?

Figyelt kérdés

Picik és vékonyak a külső szeméremajkaim, mivel eleve kicsi és vékony lány vagyok, viszont a kis szeméremajkaim meg kilógnak és barnák. Olyan irigykedve nézem, amikor lányok v. fiúk feltöltenek tök szép puncis képeket, és tudom, hogy nekem nem lehet olyan soha. Ez tényleg olyan fontos nektek, mert engem egyre jobban zavar, pl: világosban sose szeretkeznék emiatt.

Képeket ne kérjetek! Normális válaszokat kérek!


2013. okt. 4. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
elég gáznak tűnik.
2013. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
GÁZ!!!!!!
2013. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

képet :DD


legalább valami hasonlót. soha nem tudjuk meg ki vagy :D


de amúgy igen, gáz

2013. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért arra tetted fel az életed, hogy punciszépségkirálynő leszel?
2013. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Sir Sarcasm ***** válasza:

feltöltenek tök szép punic képeket? wtf? O.o


Egyébként nem gáz, senki sem tökéletes, ha valaki szeretni fog, nem fogja érdekelni.

2013. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne olyan barátnőm aki fél a fénytől. Ez nagyobb baj mint a kinézeted.
2013. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz!! Nem kell miatta szégyenkezned!!! Nem te tehetsz róla hogy ilyen szóval nem kell rosszul érezned magad miatta!!
2013. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy azt hiszed csak a nemi szerved miatt akarhat téged valaki.

Ha ez a véleményed magadról, akkor a fiúk miért gondolják, hogy több vagy mint a puncid?

2013. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Emiatt ne frusztráld magad. Aki eljut a puncidig az már ne menne el a végsőkig? A srácok annyit foglalkoznak a punci kinézetével, mint a csajok a farokéval. Beszélnek róla egymás közt, de a punci az attól még punci marad és szívesen használják. :)


Ha meg csak olyannal fekszel le akihez közelebb kerültél, azt meg nem fogja érdekelni.

2013. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, ha ezt gáznak tartod!
2013. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!