Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratnommel lefeküdtünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnommel lefeküdtünk, most vesztette el a szüzesseget, es verzik nagyon?

Figyelt kérdés
Most vesztette el a szüzesseget, es mivel eleg szük meg akor, nekem pedig, picit vastagabb, es nagyobb, nem volt teljesen felizgulva, igy fajt neki elegge, meg verzett is nagyon, de több mint 15 percen at, az miert van?

2013. okt. 4. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért amiért leírtad. Bénáztál, nem izgattad fel, nem síkosítottad és szerinted nagy is vagy.
2013. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az sem utolsú szempont h első alkalom volt..
2013. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem kellenél,és nem vagyok szűz ezen ne aggódj
2013. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2 vagyok. elmondanám biológiailag de látom egyikőtök sem ál a helyzet magaslatán. de ha tényleg baj van akkor is kérdezed meg? A lánynak ajánlom h keressen jobbat mert ha tényeg nagy baj van és 15 perc után kiírja ide az dicséretes
2013. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak feltem ot nagyon, de verzik mar reg ota, es neha szedül
2013. okt. 4. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Félteni félted, de arról nem gondoskodtál, hogy élvezze is a szexet...
2013. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ejnye. Persze hogy vérzik és fáj neki ha nem izgattad fel rendesen. Előjáték kell hogy legyen!!! 15 perc vérzés után naná hogy szédül. Azt ajánlom egy ideig most fújj visszavonulót. Körülbelül 2-3 hétig csak óvatosan pettingezzetek! Egy ilyen után nem hiszem hogy jó lenne újra bele vágni.
2013. okt. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ertem, es ez meddig fog neki tartani kb?

a verzes, szedüles?

2013. okt. 5. 00:13




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!