Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez a hír tényleg igaz lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a hír tényleg igaz lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 5. 01:26
 1/10 anonim ***** válasza:
bizonyára
2013. okt. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csirke
2013. okt. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

már vártam ezt a linket... szerintem ennyire nem sarkos a világ, mint ahogy azt ott vázolták. Kiemeltek pár deviáns példát és általánosítottak.


Ahogy régen, meg pl. azzal riogattak minden szülőt, hogy a lányok a neten fogják a szüzességüket árulni, mert egy csaj ezt megtette.

2013. okt. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én egyszer már egy olyan cikket is olvasnék amikor arról írnak hogy a pasik nyalnak ki egy nőt valamiért cserébe. Kicsit unalmas már hogy mindig a nők szopkodják a f*aszt, haszont remélve.
2013. okt. 5. 01:35
 5/10 anonim ***** válasza:

De azért azt figyeltétek, hogy ezt a szopást is egy kövér tehén csinálta? :


[link]


Az ilyenek könnyen kaphatóak.

2013. okt. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ekkora egy gyökérséget.

Most mert volt egy nő, aki idegből kiírta(amiből persze nem is lett semmi) most semmit nem jelent.

A cikkírónak van inkább szophatnéka, h ilyet ír.

2013. okt. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En leszopok mindenkit, barkit es akarkit!


alairas: nilusi krokodil :)

2013. okt. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát ezen a videón....röhögtem.

:D:D:D:D:D:D:D:D

2013. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pasik nemhogy valamiért cserébe, de ingyen is kinyalnának sok jó nőt, de arra nem olyan nagy a kereslet!
2013. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez az. Mikor szedik már végre össze magukat a férfiak, és mondják azt hogy nem adok meg bármit egy sz*opásért cserébe.

A nők egyből elveszítenék a hatalmukat és kénytelenek lennének teljesítményt nyújtani azért hogy jussanak valamire az életben. Nem csak mutogatni magukat, meg fűt fát lesz*iopni, mert jelenleg csak ehhez értenek.

2013. okt. 5. 13:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!