Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen egy igazi szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazi szex?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég hülye kérdés, de ugye nekem még nem volt benne részem, csak filmekben láttam max. Viszont a film általában nem a valóság, bár ebben az esetben lehet.. Na mindegy, szóval csak tényleg érdekelne, hogy ez az egész hogy megy. Mármint hogy ott vagytok kettesben, és akkor mi van? Hogy kezdődik ez az egész? Csak úgy hirtelen letámadjátok egymást? Meg mi van pl. ha valamelyikőtök előbb élvez el? Meg ez az egész hogy ér véget? Pl. ha ágyban vagytok, éjszaka van, és akkor csináltátok, utána ottmaradtok az ágyba ahogy vagytok és alszotok? Vagy mi? Meg igazából úgy minden érdekelne vele ezzel kapcsolatban. Meg kb. mennyi idő amúgy egy szex?

Légyszíves normális válaszokat írjatok, tényleg kíváncsi vagyok rá.


2013. okt. 5. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Neked már elküldtem, de arra gondoltam h hátha mást is érdekel a válaszom ezért bemásolom, ha nem baj :)


Na mindegy, szóval csak tényleg érdekelne, hogy ez az egész hogy megy. Mármint hogy ott vagytok kettesben, és akkor mi van? Hogy kezdődik ez az egész? Csak úgy hirtelen letámadjátok egymást?


- szerinte az elsőnél nem hirtelen letámadnánk egymást, hanem előtte csak elkezdenénk csókolózni, ölelkezni, szép lassan közben egymást simogatni, összesimulni, közben levetkőztetnénk egymást:$ aztáán nem tudom:$ én csókolgatnálak mindenhol:$ nyakadat:$ aztán lejjebb is:$ meg pl össze érnénk ott ölelkezés közben és éreznéd hogy nekem kemény és szerintem az kell még, hogy mindketten nagyon kívánjuk ééés nem tudom hogy kezdődik el :D de szerintem kell előtte előjáték is meg előtte kell sokat kényeztetnélek téged és csak lassan kéne haladni, hogy ne fájjon hanem élvezd :$


Meg mi van pl. ha valamelyikőtök előbb élvez el?

- szerintem ilyenkor nincs semmi baj :) a másik attól még folytathatja, ha bírja, illetve sztem hamar újra fel lehet izgulni mondjuk 1-2 perc alatt, addig lehet szájjal, kézzel csinálni a másiknak:$


Meg ez az egész hogy ér véget? Pl. ha ágyban vagytok, éjszaka van, és akkor csináltátok, utána ottmaradtok az ágyba ahogy vagytok és alszotok? Vagy mi?

- én utána szeretnék úgy aludni, hogy még egymásban vagyunk:$ és ölelkezve:$ vagy csak egymáshoz simulva úgy hogy én mögötted és meztelenül átölellek:$ szerintem utána mindenképp valami kis pihizés jön :) esetleg pici csókok, meg jó érzés, ölelés :$ legalábbis így képzelem :$


Meg igazából úgy minden érdekelne vele ezzel kapcsolatban. Meg kb. mennyi idő amúgy egy szex?

- na ezt nem tudom :D szerintem tarhat 3 órán át is :D vagy inkább az már több szex? az is lehet h mondjuk 1 óra az előjáték csak de már az is szexbe számít? és ha pihenünk egyet és utána megint akarjuk?:$

2013. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!