Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barát volt nőjére?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát volt nőjére?

Figyelt kérdés
Mentetek már rá, barátotok/haverotok volt nőjére titokban vagy nyíltan akár? Ha igen, akkor már akkor is éreztétek már a bizsergést ha egymás társaságában voltatok?Titokban, nyíltan, megdugtad vagy együtt is maradtatok utána?
2013. okt. 5. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy jó haverom nyúlta le a párom akivel majd 7 évet jártam és abból több mint egy évet együtt éltünk albérletbe ketten!


Nem tudok róla mai napig, hogy hátam mögött volt e csók vagy megdugta-e! Exem tagadta vagyis azt mondta, hogy nem volt semmi, nos így kénytelen vagyok hinni neki. Azzal indokolta, hogy már nem szeret és nem kíván, tény és való, hogy hónapokig nem volt semmi köztünk mert nem akarta. És megmondta, hogy egymásba szerelmesedtek!


25F

2013. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Vonzódott hozzám ilyen lány, de abban hiszek, hogy a lányok jöhetnek mehetnek (teszik is). A barátodat viszont ha elveszted, nem biztos, hogy pótolni tudod. Nekem nem érné meg ez, inkább uralkodok magamon, ha az kell.
2013. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha nem tennék ilyet! Ez számomra tabu! Nőt bármikor lehet találni, barátot nem...
2013. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!