Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A leszbikus nőt csak simán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus nőt csak simán hidegen hagyják a férfiak vagy kifejezetten taszítják?

Figyelt kérdés
Van olyan leszbikus nő, akit nem zavarna a másik nem jelenléte a hálószobában, ha passzív marad? (Nem kell ajánlatnak venni, ha nem akarod, csak kíváncsi vagyok). Lehetséges, hogy nagyon mélyen vagy minimálisan rejtőzik a leszbikusokban is nyitottság a másik nemre?
2013. okt. 6. 02:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. :)
2013. okt. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Én ismerek leszbikus csajokat, őket nem taszítják a férfiak, mikor épp nem volt senkijük, dugtak is srácokkal, de azt mondják, csak fizikailag volt jó, de kapcsolatot, mélyebb dolgokat nem tudnának férfiakkal elképzelni. Aztán persze biztos vannak olyanok is, akiket taszítanak.
2013. okt. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy leszbikus élete végéig kerüli a férfiakat, undorodik is. Egy 100% leszbikus. Ismerek ilyet.
2013. okt. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
olyan Bi-kről beszéltek felettem akik csak nőkhöz kötődnek
2013. okt. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak simán hidegen hagyják őket.

Kb. úgy mint egy férfit egy másik férfi.

2013. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Taszítanak. Semmi "szépet" nem látok a férfiakban. Havernak jók, de ennyi. Még olyat sem tudok mondani, hogy valaki "elmegy", mert észre sem veszem. Ellenben a nőkkel...
2013. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy heteroszexuálisnak tartod magad, de feltételezem, hogy az vagy. Benned, nagyon mélyen, rejtőzik nyitottság az azonos nemre? Igen? Akkor már biszexuális vagy (esetleg kíííváncsi, ma már ez is gyakori kifejezés).

Leszbikus vagyok és a férfiak egyszerűen hidegen hagynak.

2013. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És van olyan, hogy szükségetek van biztonságérzetre vagy érezni akartok magatok mellett valaki erős, stabil embert? Ha igen, ezt egy nőtől várjátok?
2013. okt. 7. 00:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. okt. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én magam vagyok a stabil, ez hülyeség, hogy a férfiak biztonságérzetet nyújtanak. Nem értem milyen szitura gondolsz. Anyagilag? Annyit én is keresek, hogy biztonságban érezzem magam. Jön a betörő éjszaka? Van egy 50 kilós bulldogom. Megtámadnak az utcán? Tanultam önvédelmet, dolgoztam "férfi szakmában". Pedig teljesen nőies vagyok. Ereszt a csaptelep? Kicserélem. A nők többsége ezeket mind megtudná megcsinálni, csak vagy lusták, vagy jól esik a másiknak, ha segítséget kérnek.


Tehát tényleg nem értem.

2013. okt. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!