Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik megszakításosan szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megszakításosan szeretkeznek, nem gondolnak az előváladékra?!

Figyelt kérdés
Nem vagyok teljesen tisztába vele, de ha jól tudom az előváladéktól is teherbe lehet esni bár kicsi az esélye. Ettől nem félnek azok akik megszakításosan szexelnek? Volt már valaki aki ettől esett teherbe?
2013. okt. 6. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért félnének? Ők írják a Vetessem el? kérdéseket.
2013. okt. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez attól is függ, hogy előtte elsült-e már egyszer. Ha még az első akció megy, akkor csak ondó jön, sperma nem. Szóval én annyira nem paráznám túl ezt... Biztos van valami nagyon kicsi esélye, de annyi kb. a tabinál is van, vagy a guminál hogy kiszakadhat. Csak arra kell vigyázni, hogy el ne számolja magát a férfi, és tényleg időben megszakítsa.
2013. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi nem féltünk! Decemberben jön a babánk.
2013. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy így ez mennyire igaz.. Aki úgy tudja, hogy előváladéktól lett terhes, gondolom a férjének mindegy volt, hogy igazat mondott-e vagy nem(kivette időben vagy sem). Ha már érettek egy babához. Persze ez bennem is csak felmerült, én se szeretek óvszer nélkül akciózni. Fő a biztonság!
2013. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!