Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tudom elhúzni hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomo92 kérdése:

Hogy tudom elhúzni hogy ha leszop valaki ne élvezzek el olyan hamar?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy ha valakit szopatok elég hamar el tudok élvezni viszont ha abbahagyatom és kis idő után kezdem megdugni akkor is elég hamar elélvezek...ami nem a legjobb

ha nem szopatok csak beteszem akkor hosszabb de annyira nem órák hossza...:S



2013. okt. 6. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne koncentrálj az orgazmusra, ne feszits be annyira , csak nyomassad :D
2013. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

- Kicsit kiveszed, megpaskolod, vagy összeszorítod a makkot (közben mehet a here-puszi)

- úgy csinálsz, mintha pisili kéne (de belene hugyozzál más szájába!), ez is segít visszatartani.

2013. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én nem szoktam elhúzni, sőt, arra megyek rá, hogy minél hamarabb elmenjek.


utána -20 percen belül- viszont szinte órákig kefélem. :)

2013. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
önkielégítésnél korrigálhatod ezt.ha érzed hogy már jön a vég abba hagyod,majd kicsit később folytatod.így lehet majd a szexnél fokozni hogy ne hamarabb menjél el.
2013. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 macintosh ***** válasza:
Gondolj közben valami axexuális dologra: anyádra vagy ha jó nő akkor inkább apádra és nem fogsz hamar elmenni garantálom! :)
2013. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!