Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha az első randin orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin orálisan kielégített a csaj, az r. banc?

Figyelt kérdés

Szóval egy egyetemre járunk,csak Ő nagyon messze lakik,ezért koleszos.Régota dumálgattunk,flörtölgettünk,fb-n beszélgettünk,ő is tetszett nekem és fordítva is.De fontos megjegyezni h semmi félrérthető nem volt íva még poénból se.Valahogy sohasem beszélgettünk szexuális témákról.Alapvetően abszolút nem ri.bancos a viselkedése,stílusa,öltözködése,teljesen normális,intelligens,aranyos,kedves,szép lánynak tűnt mindig is.

Aztán megbeszéltük végre hogy,a hétvégén nem megy haza, találkozunk ismerkedés céljából.Elvittem cukrázdába,sütiztünk kávéztunk,sétálltunk vagy 3kilómétert,teljesen normálisnak tűnt,mondhatni hogy összejövőben voltunk.

Erre fehívott a koliba magához merthogy hétvégén tök üres a szoba meg az emeletén is alig lézengenek.Bementünk egy Sparba vettünk bort meg csipszet h majd dvd-zünk nála fönn.Már a liftben mondta hogy van egy kis meglepetése.Ahogy fölértünk konkrétan rámmászott,csókolóztunk,majd szó nélkül ledöntött az ágyba és khm:$

/furcsa mert ilyenért nekem napokszám kellett könyörögni több exemnek is őmeg alpból így nyitott/


természetesen jól esett,nem vagyok bzi,csak valahogy mégis belső feszültséget érzek.

Egyfelől aranyos volt és kezdek beleszeretni,másrészt meg nemtudom hogy kapcsolatban megbízhatnék e benne,illetve hogy melyik az igazi arca, amit egésznap mutatott a szerethető értelmes csaj akire lehet egy komoly kapcsolatot alapozni,vagy az amelyik gyakorlatilag kérlelés nélkül rámmászott...

szerintetek?:/


2013. okt. 6. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha első randin erre hajtasz akkor te vagy bunkó.
2013. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyetérteka "kijelentéseddel" is és az első válaszolóval is.
2013. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek a "kijelentéseddel" is és az első válaszolóval is.
2013. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy r-banc. Jézusom. Lesz.pott egy csaj és, ez a bajod? Szerintem hagyd a francba, meg se érdemled, hogy lepippantottak.

Ha szerinted értéktelenebb lett egy csaj, mert a farkadhoz ért, akkor talán érdemes lenne egy pillantást vetned a farkadra, mert azzal lehet gond.

2013. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kendrazoltan ***** válasza:
Ezt úgy lehetett volna megtudni, hogy nagyon finoman visszautasítod azzal az indokkal, hogy lassítsatok kicsit, mert te nem csak ennyit szeretnél tőle. A reakciója mindent elárult volna, de sajna az a vonat már elment...
2013. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha ler*bancozod, abból nem lesz boldog kapcsolat. Ha így gondolkodsz, a nő többet érdemel nálad.


#slutshaming

2013. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Remélem nem olvassa az oldalt :) Örülj neki, hogy így alakult, szerintem izgalmasnak tűnik ez a lány, mint az általad leírt jelző!...
2013. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kivolt éhezve, és ez jó:D
2013. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha te ilyen könnyen megkaptad, másnak se lehet nehéz
2013. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Igen, ri.banc. De örülj, h volt egy jó estéd!
2013. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!