Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párnával hogy kell masztizni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párnával hogy kell masztizni? (lány)

Figyelt kérdés
Hogyan kell párnával masztizni? hallottam hogy lehet de nemtudom hogyan:s

2013. okt. 6. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem inkább zuhanyrózsával próbálkozol? Kellemesebb.
2013. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Tegyél rá egy monszterdildót és ülj bele...
2013. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz masztizni? Miért nem jó neked a normál szex! Sokkal jobb! Próbáltad már?
2013. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Zuhanyrózsát is próbáltam már :-) de azt csak este fürdésnél szoktam.Most nincs barátom és egy ideig még szűz akarok lenni^^
2013. okt. 6. 13:56
 5/7 anonim válasza:
100%
Térdelj le az ágyra, és tegyél egy párnát a lábaid közé. Kezd el mozgatni a csípődet előre-hátra úgy, hogy a párna éle a csiklódat dörzsölje közben. Bugyiban is csinálhatod, akkor nem dörzsöl ki annyira, és ugyanolyan élvezetes ;D
2013. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb. :) Kicsit gyűrd össze (úgy a legjobb, ha középre hajtod a 4 végét). Fontos, hogy ne nagy, hanem kispárna legyen, és utána mozgasd a csípőd rajta, ahogy az előző válaszoló leírta. :)
2013. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Nevezzük el az én farkamat párnának és ülj rá!
2013. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!