Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok nálatok ez hogy működik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok ez hogy működik? Tovább lent

Figyelt kérdés
A barátnőmmel két hónapja vagyunk együtt, és nagyon jól megvagyunk, meg a szex is teljesen jó egy apró dolgot leszámítva. Ő még soha nem foglalkozott velem szájjal. Többször tett már rá célzást, hogy majd fog, de még nem történt meg. Nekem ez furcsa, mert én viszont szeretek nyalakodni, és mindig csinálom is. Mi lehet a baj, miért nem akarhatja?
2013. okt. 6. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Lealacsonyítónak tartja. Szerintem.

Figyelj, ahány ember, annyiféle variáció. Te igen, ő nem; ne erőltesd, ha nem kívánja.

2013. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet hogy büdös a péniszed.
2013. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Borotváld le a szőrt, mosd meg a péniszed előtte ha eddig nem tetted meg. Izgasd fel csókkal, esetleg nyalással, ujjazással. Ha utána sem akarja akkor vele van a baj.
2013. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak attól tart, hogy nem csinálná jól és nincs hozzá bátorsága. Majd ráveszi magát és belejön, csak majd irányítsd, hogy mit hogyan, meg biztasd, hogy jól csinálja és legközelebb könnyebben fog neki menni.

Velem is volt hasonló, aztán egész jól kikupálódott, miután rávette magát :D

2013. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azokra akik szerint büdös meg minden ilyesmi vagyok inkább nem is válaszolok. Én értem azt, hogy nem vagyunk egyformák, de akármennyire is önző vagyok nekem hiányzik ez a dolog... És még ha ezt nem is venném akkor is úgy érzem, hogy sokkal többet teszek azért, hogy neki jó legyen, mint ő azért, hogy nekem... És ez azért elég rossz
2013. okt. 6. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljetek róla (őszintén és nyugodtan)!
2013. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze ez jó lenne, csak furcsa erről beszélni... nem tudom hogy reagálna és azt sem szeretném, hogy bármi olyat "kelljen" csinálnia amit nem szeretne, még akkor is ha nekem hiányzik... szóval ez ilyen lehetetlen helyzet szerű azt hiszem
2013. okt. 6. 21:51




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!