Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megsértődött mert már nem kell?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött mert már nem kell?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, ő 28 éves nő.

Kb fél évig tepertem érte, végül egy buli után megkaptam. Aztán továbbra is kellette magát, 2 hónap után pedig ráuntam. Azt hiszem legalább még 2 hónap eltelt amíg nem találkoztunk, csak face-n beszéltünk, nekem pedig barátnőm lett. Egy idő után azt vettem észre, hogy én egyre inkább akarom kerülni ezt a nőt, ő pedig épp ellenkezőleg.

Amíg hajtottam rá, addig nem kellettem, de most már akar. Ezzel viszont elkésett és nem telik el úgy hét, hogy legalább kétszer ne hisztizne.


2013. okt. 6. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek a nők...

Hagyd a francba és foglalkozz a barátnőddel.

2013. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kendrazoltan ***** válasza:

#1


Nem tudok hozzátenni, az 1-es válaszoló mindent leírt, amit tudnod kell...

2013. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1: a férfiak között is van ilyen


Ha ez a nõ màr téged hidegen hagy, és a baràtnõdet szereted, akkor mindenképpen magyaràzd el neki vilàgosan a jelenlegi tényeket, hogy végre megértse õ is (nem durvàn, csak érthetõen). Akkor talàn majd alàbbhagyja, de ez nem garancia...

2013. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

valszeg ezért szingli még 28 évesen, mert ilyen elb...szott művészféleségnek képzeli magát, aztán r_ohadtul rá kell döbbennie, hogy ugyanoylan gyenge, mint bárki más.

Szóval én élből utálom az ilyen nőket (én is ismerek nem egyet, csak én nem teperek érte, mert van barátnőm, és jól elvagyok, de az tuti, ha szingli lennék ugyanezt csinálná velem...)

Jóérzés ilyenkor belegondolni, hogy nem vagy egyedül, ugye ?:)


Mondd el neki ,hogy hagyjon a pics_ba, és legközelebb ha tetszik egy srác neki kicsit lenegyen viszonzóbb.

szépen koptasd le. Nagyon FONTOS!!!!!

Ha ezt megírtad neki, utána már ne beszélj vele... elgalább egy fél évig, vagy inkább egy évig. ez tényleg fontos, nem akarom elmagyarázni miért, nagyon sok oka van, de fontos.

2013. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!