Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal lefeküdtem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal lefeküdtem az este és el is ment. Nekem pont tegnap múlt el a havi. Lehetek terhes? Mikor a legnagyobb az esélye a teherbeesésnek 2 menstruáció közt? értelmes válaszokat légyszi!

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Az isten szerelmére.Miért nem védekeztek?ahhoz már nincs eszetek?Csak dugni?!
2013. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindig lehetsz terhes, ha nem védekeztek. MINDIG!

A ciklus kb. 14. napján a legnagyobb rá az esély, de ettől te még ne érezd biztonságban magad SOHAAAA.

2013. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetsz terhes, mindig, még menstruáció alatt is teherbe eshetsz ha beléd megy el a srác védekezés nélkül.
2013. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem terhes vagy hanem buta.

Am Ja de, lehet hogy terhes is vagy. De akkor már duplázódik a butaság... Ami lassan már egyenesen hülyeség.

A legnagyobb esély Peteéréskor van, de akár menstruáció alatt is teherbe eshetsz ha nem védekeztek.

2013. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
értelmes válas
2013. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hova ment el?
2013. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!