Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak azért nem mernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak azért nem mernek kezdeni a sportos nőkkel, mert előre betudják magukban a visszautasítást? Vagy taszít a kidolgozott test? Alul linkelek képet milyen testre gondolok.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. okt. 7. 12:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Húúúú az annnnnyát' : D

Ez nagyon bejön

2013. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kifejezetten kedvelem a sportos testalkatú lányokat, de csak ha nincsen valaguk. Ezeknek akkor van, hogy... :)
2013. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem "merés" kérdése, egyszerűen nem tartom őket nőiesnek. Olyan, mintha egy másik pasival kellene randiznom.

Az utolsó előtti teljesen rendben van, de a többi szörnyű.

2013. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
26 vagyok és 7 éve foglalkozom fitnessel, mindig is sportoltam és meg is látszik. Attól tartok ebből kifolyólag bátortalanok a férfiak.
2013. okt. 7. 12:51
 5/20 anonim ***** válasza:
Túl izmos a karjuk. De ők még nőiesek. :)
2013. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

én nagyon nagyon bukok az ilyenre, de tény, hogy kicsit tartanék, mert nem vagyok annyira fitt, mint a lányok a képen. Persze próbálkozok, de ennyire.... Nekem +2 kategória minimum ha valaki fitt, szóval a túl magasok számoknál félnék, hogy nem érem el az ő szintjüket.


Amúgy te neked nincs egy minimális elvárásod pasik terén? Én mindig úgy gondoltam, hogy nektek is a sportosabb, hasonlóan izmos pasi kellenek, nem az átlagos testalkatúak, esetleg kövérkésebbek vagy vékonyabbak.

(erre kíváncsi lennék, de tényleg, hogy neked mi a véleményed)

2013. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek vannak, de nem ebben nyilvánul meg. Legalábbis az enyém. De igazából teljesen mindegy is, mert ha egy férfi, aki nem foglalkozott az edzéssel korábban összejön, vagy csak ismerkedik egy kondis csajjal, az általában úgy is elkezd nagy figyelmet fordítani a megjelenésére.
2013. okt. 7. 12:59
 8/20 tabaki ***** válasza:

Ezek helyes, dögös lányok, nőiesek és vonzók, ha nem feszítenének be éppeb, akkor pláne azok volnának. Ha te is így nézel ki, az lehet, hogy kivált némi kisebbrendűségi érzést, de ha közvetlen vagy, érezteted, hogy van nálad esélyük, urambocsá, hogy neked tetszik az illető, akárkit megbolondíthatsz. A probléma szerintem ebben a kategóriában van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__46..

Ez már teljesen öncélú és értelmetlen (pasiknál is), de a kérdés alapján még erre is ugrik valaki.

2013. okt. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én ennyire túl dögös lányokkal alapból nem ismerkedem, mert ha más nem, akkor a pici pocakom visszariasztja őket.


Tudnám mással kompenzálni, de arra meg manapság nincs túl nagy igény. :)


(Tömegindexem 27,12 pedig nem vagyok mackós egyáltalán)

2013. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

okés, de ha egy átlagos pasi vagy egy kövérkés/vékonykás srác odamenne hozzád és próbálna elhívni egy kávéra, nem küldenéd el egyből, kiindulva abból, hogy neked baromi fontos az egészség és a sport és aki nem csinálja az neked nem tetszik?


(pl nekem fontos a tisztaság, az ápoltság és az egészség. Ha hozzám odajönne egy csaj akinek óriás lúdtalpa van, lefolyt pocakja amikor 24 éves és máshol sehol nem kövér, 3 napos pólót viselne és sminket vagy csipeszt kb 2 éve látott akkor nem biztos, hogy tetszene a közeledése, lehet akármennyire szép és magabiztos)

2013. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!