Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, más is érez ilyet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, más is érez ilyet, mint én, mikor a párja elégíti ki orálisan?

Figyelt kérdés

Amikor elmegyek, beleremeg a lábam, és utána baromi érzékeny lesz a csiklóm, hogy hozzá sem lehet érni. Már pár alkalommal szóltam a páromnak, de ő azt mondja, hogy eddig még neki senki nem mondott ilyet, hogy álljon meg egy kicsit, miután elment.

Csak velem van ilyen, vagy más is ezt érzi, mikor orálnál elmegy?


2013. okt. 7. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez van.
2013. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő azt hiszi, hogy azért mondom, hogy álljunk meg egy kicsit, mert rosszul csinálja, de nem! Baromi jól csinálja! Sőt! Az eddigi pasijaim közül ő az egyetlen, akivel elmegyek az orálnál. De nem akarom, hogy félreértse. Csak kíváncsi vagyok, hogy mással is előfordult már ez? Esetleg volt már olyan pasi, akinek szólt a barátnője, hogy álljon meg kicsit, miután elmegy.
2013. okt. 7. 13:33
 3/9 anonim ***** válasza:
... még, még, még!!! :)
2013. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem egyedulallo eset. en baratnom is ilyen.
2013. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:)
2013. okt. 7. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem ez vszeg egyén kérdése, de a korral és/vagy "bejáratással" még változhat.
2013. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálam is így van, gyakoribb mint gondolák a pasik, csak valószínűleg sok nő színlelte nekik eddig és ezt a részt kifelejtették a színjátékból :)
2013. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
detto.. :D
2013. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez az általános.
2013. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!