Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, van köztetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, van köztetek olyan aki első alkalommal amikor orálisan kényeztetett egy pasit le is nyelte és azóta sem zavarja?

Figyelt kérdés

2013. okt. 7. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegény pasi, örökre ott ragad a csaj gyomrában! :D
2013. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem majdnem lenyelt a csajom. Azota jobban vigyazunk. Udv Niels Holgerson
2013. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

oké, így visszaolvasva tényleg kicsit hülyén jön le :S

de komoly válaszok esetleg?

2013. okt. 7. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőre nem nyeltem le. De pár alkalom után igen, és engem abszolút nem zavar az ondó... Nem ízlelgetem, hanem lenyelem, és kész.
2013. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szeretem is :)
2013. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én másodszorra lenyeltem, de azóta nem volt olyan kapcsolatom, ahol erre volt igény. De szívesen lenyelném.
2013. okt. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aki szivesen lenyelné az írjon rám privát ;)
2013. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
háh, nem kellett sokáig jelentkezőre várni :D de komolyan, most várod a priviket, hogy "szia, én lenyelném neked" ? :D
2013. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!