Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titeket zavarna-e, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna-e, ha a barátnőtök a szokásosnál kicsit szenvedélyesebb lenne? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Ha esetleg szex közben a szenvedély hevében karmolászná a hátatokat vagy harapdálna titeket?

Normális válaszokat légy szíves.


2013. okt. 7. 16:03
 1/8 anonim válasza:
minden jöhet de karmolást nem szeretem. harapdálás finoman mehet. ez nem szenvedélyesség ez hevesség
2013. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Néha-néha ez jópofa. De ha nem gyógyul be a hátam, mert a régi karmolásokat újra felhasítja, lehet h nem élvezném annyira.


De ez ízlés dolga. Van, aki még tűket is szurkál magába, meg forró krokodilcsipeszt használ, s a végén levizelik egymást.


Ízlések és pofonok.

2013. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán zavarna..
2013. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem :)
2013. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zoliba' ***** válasza:
menjé má gumigyuri.
2013. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is feltehettem volna :), ugyanis kicsit nyugisabb párom is csak kurtán azt mondja, hogy "áhh, nem" és nem fejti ki részletesebben, hogy akkor biztos nem :)).
2013. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam karmolni és harapni is (persze mindkettőt csak ésszel, nem úgy, hogy nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket okozzak), de eddig még egyik volt barátom se panaszkodott erre.
2013. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem...és "őt" zavarná, ha tövig nyomnám?:D
2013. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!