Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Besokalltam! Milyen alternatív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokalltam! Milyen alternatív oldalak vannak még a rosszlányok.hu helyett?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy nem bírom már tovább, elmegyek egy hivatásoshoz. Mivel szegény vagyok, az 1 év alatt összespórolt pénzemmel mennék el.


Ezért keresnék valami alternatív oldalt, ahol nem csak telefonszám van és több száz ember aki e-mailben kér bővebb információt és persze egyikük sem kap választ.


De szeretném ha különleges lenne, ezért olyan lenne jó, ahol interneten le tudnám egyeztetni valamelyik lánnyal úgy hogy ő látna egy képet rólam és ez alapján megmondaná, hogy csókolózna-e velem és nem undorodna-e tőlem és hagyná hogy én is kényeztessem őt, mert ezek nélkül nekem nem menne.


25F



2013. okt. 10. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

és ez alapján megmondaná, hogy csókolózna-e velem és nem undorodna-e tőlem és hagyná hogy én is kényeztessem őt, mert ezek nélkül nekem nem menne.



Megteszi, mert ezért fizetsz. Nem fog undorodni. Egyébként beszamolok.hu

2013. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Szerezz barátnőt..
2013. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vannak olyanok akinél alap a csókolózás.


de az inkább a saját érdekedben kerülendő

2013. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Princess Naiva


Nem teszi meg, mert szimpátia alapján van. Az oldalon is írták több értékelésnél, hogy nem tette meg és volt aki meg azt írta, hogy neki megtette, úgyhogy a prostik is válogatnak. Az gumis aktus és a gumis francia van benne, a többi már megbeszélés meg szimpátia alapján. Itt is írták már többen, hogy nem tette meg.

2013. okt. 10. 19:08
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Gumis francia? Az biztos nagy élvezet lehet.
2013. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!