Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a sráccal, aki 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a sráccal, aki 3 éve tetszik a legjobb barátnőmnek. Képtelen vagyok ezek után a szemébe nézni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Osztálytársunk a srác, szóval bónuszként még az ő képét is bámulhatom minden áldott nap. Már utálok iskolába járni.

2013. okt. 10. 19:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
Jaj hagyjátok már a nagylányt "remek barátnő lehetsz" féle dumákkal. Most őszintén kit érdekel egy másik ember "barátnő" ha saját magáról van szó meg a bizonyos "barátnőről". Mondjuk az ilyen fénylő páncélos lovagok akik itt jönnek ezzel a "remek barátnő lehetsz" dumával egy olyan helyzetben mit választanának mint amiben a csaj volt. Biztos nem fordulna meg a fejetekben hogy jaj bizony ez Jancsinak szarul esne ha megdugnám az Évát. Hanem belevágna. Álszent férgek. Köpök rátok. Én csak magammal foglalkozok hogy nekem jó legyen. És te is ezt tedd csajszi.
2013. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
Pff, micsoda emberek. Te is egy féreg vagy utolsó! Kérdező úgyszintén.
2013. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Lehet így is nézni 12-es de kérdem én miért kellene megfelelnem valakinek aki idegen vagy akár családtag. Neked hány életed van? Mert nekem csak ez az 1 és én nem fogok megbánni semmit. Amit teszek minden döntésem én vagyok. Minden döntésem azt szolgálja hogy k..vajól érezzem magam. És ha ehhez át kell gázolnom más embereken akkor megteszem. Nekem ez nem probléma. Próbáld ki hidd el felszabadító. Bár nem hinném hogy ismeritek a szó jelentését. A kérdező meg jól tette. Most mit tegyen? Semmit. Vagy ha úgy tetszik tegye meg újra. Az ő döntése. Az a lényeg hogy jól érezze közben magát.

5-ös voltam (ja meg 11-es is)

2013. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszett neki a barátnőd, akkor abból egyébként se lett volna semmi - legalább ez vigasztaljon! Lépj tovább, majd megszokod!
2013. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Anyukadat fergezd le te nyomorek !!!!!ez igazsag ok!!!
2013. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15 nem nem ez az igazság ezt csak te gondolod annak. És azért gondolod annak mert rád van erőltetve a jenki filmekből hogy "a barátomért meghalnék" jellegű csöpögős baromság. De ez messze áll az igazságtól.

5-ös voltam

2013. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

1.Mondd el neki, könnyíts magadon

2.Felejtsd el, ami történt

2013. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
*ja és ezeket vaggyal elválasztva gondoltam ,végére felkiáltójellel:)
2013. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kedves 70% -os gyökér :DDD nem gondolid, hogy hiányzik belőled valami ALAPVETŐ emberi érzelem? :DD az empátiára gondolok. Bár szerintem te még a szónak a fogalmával se vagy tisztába. Ajánlom a google-t. Ha majd veled csesznek ki de átkozottul, akkor majd ők is mondhatják ezeket amit te leírtál. Szarul fog esni, nem? tudod, azért érdemes kedvesnek lenni másokkal, és nem csak önző módon az "én, én " életfilozófiában élni, mert az igazi boldogságot nem az hozza, hogy hány csajt k*rok meg egy héten, hanem hogy azokkal vagy akiket szeretsz és te se leszel örökké fiatal. mert szerintem az sokkal jobb, ha azt mondják az emberről a hátamögött, hogy rendes , minthogy "te nézd, ott megy xy, akkora egy g*ci paraszt. -ja igen én is ismerem." és szerintem a kérdező nálad ezerszer jobb ember lehet, mert őt legalább marja a BŰNTUDAT. -ajánlom nézz ennek a szónak is utána te segg :DDD
2013. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves 19-es gy.kér. Nem nem "GONDOLID" hanem esetleg gondolod. De én inkább tudom. Ja és lesz.rom hogy mit gondolsz. Az empátia meg ilyen h.lye duma amit te sem tartasz mindig be úgyhogy te még álszent is vagy. Mi van talán az a bajod hogy találkoztál egy magamfajtával aki szétk..ta a csajodat? Ha kedves vagy akkor KIHASZNÁLNAK hogy azzal a b.rommal mindent meglehet csinálni viszont ha olyan vagy mint én akkor NEM MERNEK PRÓBÁLKOZNI SEM. És ez k..va jó dolog. :) Azt várod ettől a cukormázzal leöntött plázacicás f..zságtól amit írtál hogy milyen jó ha kedves vagy is milyen rossz ha valaki ilyen g..i mint én majd biztos megváltozok? Hát nem. Én már megmaradok ilyen g..inek de jól is érzem magam így! :) Na erre varrjál gombot te empatikus b.romarcú puha p.cs. Ebben a világban a SIKER egyenlő azzal hogy MINDENKIN ÁTGÁZOLNI AKI ÚTBAN VAN. Ez igaz az üzletre és a magánéletre is.

5-ös

2013. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!