Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szakítanátok a barátotokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátotokkal akkor, ha nem lenne akkora igénye a szexre, mint nektek? (kezdetektől így van, nem elhidegülésből adódóan ilyen)

Figyelt kérdés
Mivel próbálhatnám feldobni a szexuális életünket, hogy többször akarja ?
2013. okt. 12. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

nem. Biztos a gasztronómiát próbálnám ki rajta.

És persze tudok magammal is játszani.

2013. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy épp zűrös az élete? Sok a stressz? Fáradt? Nekem akkor van kevesebb igényem. Lehet ha ellazulna, megjönne a hangulata :)


L

2013. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Generalis ***** válasza:
Írj bővebben !
2013. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ő 22, én 24. Nincs zűrös élete, nem fáradt általában, együtt élünk már több éve és nem nagyon szokott kezdeményezni sem.

Ha én nem tenném, szerintem nem is szexelnénk egyáltalán..:(

2013. okt. 12. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
9 év után szakítottam emiatt. Jobb lett volna nem húzni-halasztani az időt és még 2 gyereket is bevállalni. :(
2013. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!