Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A ruha tesi a fiúkat vonzóvá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ruha tesi a fiúkat vonzóvá a lányok számára?

Figyelt kérdés

Tehát amikor szembe jön egy fiú, akkor a lényeg, hogy adsz-e neki esélyt azon van, hogy nem-e kövért vagy túl vékony és hogyan öltözködik? Minden a ruháról szól első körben? Csak utána jön a belső. Tehát ez vagyok én, bár rossz minőségű a kép. Nem vagyok kövér, átlagos testalkatú. Így öltözködök mindig. Illetve ehhez hasonló és stílusú ruhakollekcióim vannak. Ez alapján fogják eldönteni, hogy ha találkozok egy lánnyal, hogy adnak-e esélyt az első körben az ismerkedésre vagy sem?


[link]


2013. okt. 12. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha szigorúan a külsöt nézzük, akkor a ruha.
2013. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Olyat is hallottam már, hogy valakinek az arc meg a szemek. Csak hát ott a bibi, hogy az nem jó, mert azon nem fogsz tudni változtatni igazából. Míg egy ruhát, ha nem jó tudsz lecserélni, egy zsírpárnát el tudsz tüntetni, azt már nem nagyon tudod önkezűen megoldani, hogy a szemed barna legyen kék helyett stb. Úgyhogy azokat kissé elítélem akik arc alapján ítélnek.
2013. okt. 12. 15:18
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 Pedig az arc a döntő inkább... Épp ez az, hogy azon nem tudsz változtatni, szóval ha összejössz valakivel, az arcod tuti olyan marad végig, míg a stíluson, ha eleinte nem is tetszik, lehet formálni. Különben meg mindenkinek más tetszik, vagyis mindegy milyen az arcod, valakinek tuti fogsz tetszeni...
2013. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a pulcsid:D Igen,az öltözködés fontos..sok minden lejön belőle..mennyire igényes,milyen az ízlése,belső világa,inkább praktikus típus e vagy a divatot követi e úgy mindenben..(csupa pszichológia)De én pl az arcot/hajat nézem meg először. Akinek rendben van az arca/haja annak általában az öltözéke is.A lényeg a harmonikus összkép,stílus mindegy,persze van ami jobban bejön,valami kevésbé..de nem egy pulcsiba vagy kabátba zúgok bele.Haj/Arc mellett a testalkatot nézem+magasságot...magas csaj lévén kell ez..amúgy nem csak a magasság számít..sőt..legkevésbé szinte.(bár velem más a helyzet,én magas vagyok)

Szóval igényes arc/haj igényes öltözködés(nem,nem márkás meg ilyenek..az mindegy)normál/sportosabb test...a széles vállak bejönnek,de a kockahas már nem alapkövetelmény..sőt.

Ehhez legyen úgy minimum 180 és akkor már jó is :))

Persze,ez csak külsőség,belső vonatkozásban kicsit több kell,ami ha nincs már esélytelen i sa pasi,bármilyen is a külsője :))


Amennyi látszik belőled,az jó,ideális :D"tökéletes" :)

2013. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!