Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ilyen könnyűek az emberek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen könnyűek az emberek?

Figyelt kérdés
Eddig akit csak akartam, mindig megkaptam. Tisztában vagyok azzal, hogy vonzó vagyok, de sosem fogom felfogni, hogy miért adják meg magukat ilyen könnyen nekem az emberek. Nők is és férfiak is egyaránt, biszexuális vagyok. Mielőtt még bárki is fröcsögni kezdene nem vagyok qrva, csak szex orientált. Ítélkezésekre és pattogásokra nem vagyok kíváncsi, csak olyanok válaszoljanak, akiknek esetleg van tapasztalatuk. Miért adják magukat szinte egyből oda férfiak és nők is egyaránt? Nem csak nekem, hanem esetleg másoknak is? 24/lány

2013. okt. 12. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Készülj az ajánlatokra...
2013. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Próbálkozz 100 kg felettieknél ... nem lesz könnyű felszedni őket.
2013. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondok, hogy egyszer élünk:) :p
2013. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azért ez kétoldalú dolog, hiszen ha ők könnyen adták magukat, akkor te is könnyen belemetél a dologba. Amúgy meg, ha csak szexről van szó és még jól is nézel ki, akkor minek húznák az időt?
2013. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én szeretet hiányos vagyok perpillanat, így igencsak gyorsan beadnám én is a derekamat. De csak olyan lánynak, aki egy kicsit ilegalább tetszik... Ha a szexre és egy éjszakás kalandokra gondolsz, akkor nem értem ezt én sem...


25/F

2013. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Dehogynem vagy az.
2013. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Ezt könnyen megválaszolom. Azért, mert a világ erkölcsi színvonala brutálisat esett a huszadik században és a tendencia a mai napig folytatódik. Ez ilyen egyszerű.

Mivel gyakorlatilag teljesen eltűnt az a fajta értékrend, aminek korában legalább meg akartak felelni, nincs ami visszatartsa őket.


Én nem vagyok sem szép, sem önbizalmam nincs ilyen téren, de lehetsz akármilyen bomba nő is akár, engem nem tudnál megkapni. :P Persze mint mindig, most is én vagyok a kivétel. És nem, nem a férfiakat szeretem. :)


22/F

2013. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mert nincs okom rá, hogy ne csináljam azt ami nekem is jó, és a partneremnek is.
2013. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7: Elismerésem. Nem mondtam egyébként soha, hogy egy estés dolog lesz, sőt. Én csak szórakoztam, de a többiek mind akartak többet. Sosem mondtam semmit, csak vadásztam. És olyan előszeretettel megadták magukat...
2013. okt. 12. 18:47
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
5000 Ft?
2013. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!