Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Véleményeznétek? Egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeznétek? Egy férfi miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,aki szokott hívogatni,hogy menjünk el ide oda,igyunk stb. Neki van felesége. Nekem bejön ő. Szerintem mindketten lefeküdnénk egymással. Mit tegyek? Miért csinálja ezt ,ha van valakije? Akit látszólag szeret is.

2013. okt. 12. 18:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Mert nem szereti a feleségét!
2013. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
De mégis együtt vannak.
2013. okt. 12. 18:38
 3/36 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikádat. Egyes férfiaknál az hogy van valakijük, és netán állítólag szeretik is az illetőt, nem jelenti egyenesen azt, hogy nem keffentenének mással. Sőt, egyesek ezt a monogámia dolgot is elítélik, de mégis házasodnak, mert kell egy tyúk otthonra, akit elvileg szeretnek, csak ugye a szex az más. Sunyi kis alakok. Ez van.

Én a helyedben jól lekoppintanám. MEgtennéd? köszi!

2013. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy tetszik nekem is,és félek,hogy egyszer megfog történni a dolog.
2013. okt. 12. 18:42
 5/36 anonim ***** válasza:
3: bocs mielőtt feminizmussal vádolnának, kiegészítem: ugyan ilyen szemét lehet egy nő is.
2013. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező te meg beszélsz itt baromságokat... Ha nem találkozol vele, nem lesz semmi! Nem fog semmi történni! A megcsalós rinyától kímélj meg minket! Csak annyi a dolgod, hogy lerázod a házas úrfit!
2013. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
6os de nem tudom lerázni ,mert kedvelem
2013. okt. 12. 18:44
 8/36 anonim ***** válasza:

A kérdésedre nem is egy olyan volt kollégámat tudnám példaként felhozni aki ezt csinálta a cégnél a fiatalabb lányokkal. :)


Sokszor beszélgettem a srácokkal meló közben és elmondták, hogy egyáltalán nem boldogok a párjuk mellett a házasságban. Vannak bizonyos dolgok (leginkább az anyagiakra igaz), amik miatt nem engedhetik meg hogy külön menjenek vagy legalábbis nem lenne akkor kedvező helyzet számukra.

A házasság ilyen dolog + ott lenne a válás meg stb. Így hát marad a jó öreg klasszikus módszer: a szerető.

Szóval nem boldogok a kapcsolatukban és nem érzik jól magukat a társukkal vagy tisztázzák a felek előre, hogy ez nyitott kapcsolat lesz. Ennyi!


PL.: Nekem is adódott volna egy lány aki együtt él a vőlegényével és szeretőnek akart. Szintén már csak az anyagiak tartották össze őket és a közös lakás. De végül én mondtam rá (nyomós okból) NEMet, hogy miért az más téma.


Ha téged határozottan zavar, hogy van valakije meg fenn áll a veszélye, hogy lebukhattok akkor ezt tisztázd vele, hogy nem leszel 3. fél a játékában. Ezzel nem is jó játszani.


Ha pedig nem zavar, akkor 1 éjszakába belemehetsz, aztán mondjuk megszünteted vele a kapcsolatot.

(Ízlések és pofonok.)

Dönteni kell már csak, Ennyi.


26 F

2013. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%
Osi szamuraj kozmondas: idegen huvely edzi a kardot ... hazai megfeleloje: a valtozatossag gyonyorkodtet.
2013. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%
Te tényleg egy ennyire akaratgyenge báb vagy,kérdező?
2013. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!