Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » FIÚK, ebből mit vennétek le?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK, ebből mit vennétek le? Ha egy lány ezt írná nektek, úgy, hogy fél éve nem beszéltetek?

Figyelt kérdés

Előtte vtatok vele párszor bulizni, de a lány nem akart akkor semmit. Előtte pedig gimiből ismertétek egymást látásból.


szia

csak azért írtam, mert sztem jelenleg nagyjából ugyanazt akarjuk az ellenekező nemtől,, ezért mit szólnál, ha vmikor a közeljövőben elmennénk bulizni? vagy szólj ha te már komolyabb kapcsolatban gondolkozol.



2013. okt. 12. 19:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Elhajtanám mint a magzatvizet ilyen elégtelen stilisztikai stílusban írt levele miatt!
2013. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
miért hívod bulizni ha szexet akarsz?
2013. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Sinead ***** válasza:
Ezt inkább ne írd neki. Köszönj, beszélgess vele, és vesd fel az ötletet, hogy elmentek bulizni. Ott majd beszélsz vele személyesen az érzéseidről.
2013. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A. Bundy ***** válasza:
dugjatok ha jó volt, mehet tovább, vagy küld el hozzám
2013. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok :D

Csak azt szeretném kérdezni tőle valahogyan, hogy leszünk-e szexpartnerek :D

2013. okt. 12. 19:24
 6/26 anonim ***** válasza:

Elég kiábrándító lenne, már csak azért is, mivel ott van az elején a "csak" szócska, így arra következtetnék, hogy unalmasnak tart és csak szexet akar.


Támogatom a #3 válaszolót, az sokkalta járhatóbb útnak tűnik számomra.

2013. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg átugrana filmet nézni, mert jobb kettesben egy hideg őszi estén...
2013. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
és a csak nélkül? :D
2013. okt. 12. 19:25
 9/26 anonim ***** válasza:
Írásban is jó ez.
2013. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
de egyszerű ember lehetsz te kérdező, mint a faék.
2013. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!