Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért akarják kipróbálni mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják kipróbálni mire képes az átlagon felüli pénisz?

Figyelt kérdés
A történet főszereplője egy srác. Teljesen átlagos egyetemista, mégis sorra húzza a nőket. Megkérdeztem egy csaj haverom miért vannak úgy oda, a válasz pedig annyi volt hogy "ki akarta próbálni a farkát" miután többektől is hallotta mekkora és hogyan bánik vele.
2013. okt. 13. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
talán mert szeretik ha jól megdugják őket?
2013. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

a nők ribik!!!!

mind 1-től 1-ig.


sajnos a magyar nők 6*10 a 23. hatvánnyal nagyobb rib-cok mint a föld összes rib-cát együtt véve.

2013. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
persze csak kiprobalas ez ,pedig semmit nem szamit a nagy farok sztem !csak azert jobb kibeszelni a csajokkal h ;"huuu nagy a farka"pedig egy kicsi is tud jo lenni ha tudja hasznalni a"gazdija".es forditva is igaz ...hiaba nagy ha nem tudja ....de "kisbohoc is tud nagy cirkuszt csinalni "!!
2013. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

"Teljesen átlagos egyetemista, mégis sorra húzza a nőket."


Na itt buktad el a mesét. KAMU! Egy teljesen átlagos egyetemista nem húzza sorjában a nőket.

2013. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
2 es ne ird mar ezt !!!en pl nem vok ribi arra szuletni kell !!de a pasik meg hutlenek ,ha az osszes csaj ribi ok ?!?3 asvoltam .vagy legalabb tedd oda h tisztelet a kivetelnek kosssziii
2013. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

2-eshez hozzáteszem még: a normális lányok pedig unalmasak és megcsalni valók :).

Kedves üres és férfiatlan emberke: ha eddig combok után választottál, akkor nyalogatsd a sebeidet és vinnyogj!!!

2013. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyfarkú, ám a nőknél totál sikertelen pasi álmodozása.


A nők ugyanis nem így működnek!

1. Sokkal többet nyom a latban, hogy a nagy farokhoz milyen pasi tartozik.

2. A nők kb. 50-60%-ának a nagy farok kimondottan kellemetlen, fájdalmas (bökdösi a méjszájat és az irtóra tud ám fájni)

3. A nők csak nagyon ritkán beszélik ki egymás közt a pasik teljesítményét, és ha valaki tényleg annyira szuper, akkor arról mélyen hallgatnak, mert maguknak akarják megőrizni

4. Az egyéni ízlések különbözőek, tehát ami nekem bejön, az másnak egyáltalán nem biztos, hogy megfelel - ha egy barátnőm mesél a pasija szexuális teljesítményéről, mosolyogva végighallgatom, de közben arra gondolok, hogy nekem akkor se kéne a pasi, ha az utolsó lenne a Földön, annyira eltérő az ízlésünk (tehát nemhogy "kipróbálásra" nem kell, hanem bottal sem piszkálnám meg azt, aki számára ideális)

2013. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A történet főszereplője, fúj de rosszul kezdődik már ez te. Amúgy a small péniszek sokkal játékosabbak tudnak lenni :$
2013. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!