Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Videóztátok már le magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Videóztátok már le magatokat szex közben?

Figyelt kérdés
a barátomnak most szeretnék előállni az ötlettel.kicsit izgulok, h mit fog szólni.nem tudom miért, teljesen beindít még a gondolata is.van ezzel még vki így?

2013. okt. 13. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, de nem kulso kameraval hanem csak telefonnal.

Eleg izgato videok lettek, ok mondjuk valamelyiken halal viccesen nyogok.


De van egy ami kemeny 1.5 perc es kesz vagyok tole, maszturbalasnal neha megnezem. :)


De a rola keszult fotok is nagyon hatasosak, foleg hogy eleg jo beallitasok es a kornyezet is szep :)))

De na jo fotos vagyok allitolag, pedig csak egy vacak iPhone-om van.

De itt mar sajat fotonal gyanusitottak meh hogy nem en vagyok es a netrol szedtem a kepet. :)


22/N

2013. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4. Miert mit irtam mit csinalok? Semmit, annyit irtam maszturbalok mint ahogy az itteni emberek nagy szazaleka. Ne legyel mar ilyen hulye.
2013. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs, csak fotó.
2013. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
manapság az egyszeri okostelefonnal is jó képeket lehet csinálni, szóval ha valakinek van egy kis érzéke hozzá és eltalálja a beállításokat meg a pózokat, akkor meg nem mondod, hogy amatőr :)
2013. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajam, csak durva hogy egy kis telefonbol mit ki lehet hozni ha ugyes vagy - es nem az instagramra gondolok.


A baratom se tudta eleinte hogy ki fotozott, pedig en magamat. Telo asztalra felallit (akar taviranyitoval kibiztositva) tavolsag nappali asztalkan beallit hogy majd a kepben en legyek aztan kanapera le pozolas mikozben a video megy es a videobol vagtam ki a telefonon jo kepeket. Ennyi :)))

2013. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, fent is vagyok a GoldenGaten.
2013. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!