Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok "elvárás" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok "elvárás" a szopás szex előtt? Nem feltétlen párkapcsolaton belüli szexre gondolod, és lányok tapasztalatait is várom!

Figyelt kérdés
Ma merült fel bennem ez a kérdés, és érdekel hogy mások szexuális életében ez hogy működik:) Tehát ti elvárjátok hogy a lány leszopjon titeket együttlét előtt?:) Vagy nálatok hogy zajlanak az egy éjszakás kalandok?:) Én két és fél éve vagyok együtt a barátommal, és ő nem várja el tőlem, és ennek ellenére is remekül működik a szexuális életünk. Általában nállunk úgy zajlik hogy megkívánjuk egymást, csókólózunk, kényeztetjük egymást, simogatom, masszírozom ott alsónacin keresztül, majd anélkül, aztán pedig..:D:D A lényeg hogy kiváncsian várom nálatok mi ennek a menete!:) 19/L
2013. okt. 13. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem élek egy éjszakás életet sosem, és jelenleg szexelni sem tudok. Nem várom el, de igénylem, hogy leszopjon :D Én cserébe kinyalom mint micimackó a mézesbödönt.
2013. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez ma már elég alap.


A 80as években még sokan undorodtak az oráltól de ma már ez nem téma.

2013. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Gyermekem együttlét előtt senkit nem szoktak leszopni,mert akkor értelmét veszti az együttlét.Az orális kényeztetés előjátéka lehet a dugásnak,de semmiképp nem lehet a dugás előtti orgazmus elérésének célja mivel ennek maga a dugás a célja.Ezt pedig nem elvárni kell,hanem ösztönösnek kell lennie ahogy azt sem elvárjuk,hogy ne verjenek pofán egy zártszelvénnyel,hanem természetesen nem tesszük meg.
2013. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja... előtte, közben és a végén. Tudod ez nem olyan mint ebédnél a leves, hogy csak az elején "lehet" vagy kell.
2013. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szex közben nincs olyan hogy lehet valamit elvárni, vagy nem... Annyira összetett ez az egész.

Nekem például a legizgatóbb a szexben az hogy nem tudom mi lesz a pasi következő lépése, és ő sem tudja hogy mi lesz az enyém. Ettől izgalmas.

Nincs olyan hogy elvárja, de szoktam ha jólesik és látom hogy neki is tetszik :) Meg amúgy is imádom csinálni.

2013. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
problémáid vannak, de a felvezetés jó! ezzel a körítéssel megértő válaszokat kaphatsz.
2013. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy is:)

Ellenben imádom kinyalni a csajszikát.

De mondjuk nem vagyok az a nagymenő, osztály vagánya stilusú, férfias srác.

2013. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

naná, hogy igen

Főként párkapcsolaton kívül

2013. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én imádok puncit nyalni.Elvárom hogy cumi is legyen.:)
2014. febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!