Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy haverral közös masztit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy haverral közös masztit csinálunk, az megcsalás?

Figyelt kérdés
Van barátnőm, és semmiképp nem csalnám meg. Maszti közben végig rá gondolnék.
2013. okt. 13. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Haver? Csaj vagy pasi?
2013. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó kis program..
2013. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan:

"Sziasztok házas vagyok, van gyerekünk, de közösülnék a szomszéddal, mert a férjem nincs itthon, megcsalás ez?"

2013. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyedül miért nem jó?
2013. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 My Conserve ***** válasza:
Hát alapvetően az. Ha ilyen nyitott kapcsolatban éltek, akkor talán a barátnőd nem tekintené annak.
2013. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem azért, de én hasonló kérdést tettem fel és akkor szinte mindenkitől megkaptam, hogy ez biza' megcsalás:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__48..

2013. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még elég fiatal vagy, a kíváncsiság hajt, szerintem próbáld ki nyugodtam az még nem számít megcsalásnak, amennyiben a havarod fiú!
2013. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!