Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van ez, megtudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, megtudnátok nekem mondani?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van 2pasi az életemben.Az egyik pasi házas.A másik pasinak nincs senkije. Nos a házas pasi bátrabban elhìv mindenhova mondta,hogy szexelne is velem,mindig hívogat ,hogy menjünk el ide meg oda.Miért viselkedik velem ,ilyen bàtran?

A màsik pasi akinek nincs senkije ő nem nagyon lép felém.Csak bòkolgat,nagyon aranyos meg kedves velem,mindig dícsér.Nekem ő nagyon bejön. Akkor mégis ő miért nem közeledik felèm.

Mit tegyek? Szerintetek miért van ez?



2013. okt. 13. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A mádámot kérdezd meg.
2013. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert a házas csak azt akarja!!
2013. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
komolyakat kértem
2013. okt. 13. 20:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kérted!
2013. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért kösz mindenkinek a semmit
2013. okt. 13. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha számodra ez kérdés akkor sztem nézd meg h van-e gerinced. Valahol a hátadban KÉNE lennie
2013. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 199303 ***** válasza:

szia, mert a hazas semmi mast nem akar toled csak azt hogy lefekudjetek.

a masiknak meg otbb oka lehet pl: kicsit felenkebb, vagy pedig nem akarja hogy azt hidd hogy csak szexre kellenel neki.

remelem segitettem. bocsi az ekezet hianyert :-)

20/L

2013. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi 7es! 6os inkább meg te nézd meg ,hogy van e gerinced ,mert azt ugyanis nem írtam,hogy jki is kezdtem vele csak az volt a kérdés miért hívogat el bátrabban. Tanulj meg olvasni
2013. okt. 13. 21:03
 9/10 anonim ***** válasza:
a másik pasi tudja hogy tetszik neked? vagy szimulálod neki valahogy hogy: figyelje má öreg, tetszik a búrád :D
2013. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igazàból nem mertem még neki kimutatni hogy tetszik, túlzottan félek a visszautasításàtól. Legtöbbször csak zavarban vagyok mellette,amit észre is vett.Hogy mutassam ki neki hogy tetszik?
2013. okt. 13. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!