Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy fiatal, csinos tanárnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal, csinos tanárnő miért nem élhet magánéletet?

Figyelt kérdés

Nem lehet eljárni fesztiválokra, felszabadultan bulizni, mert biztos összefut az ember valakivel. Aztán elindul a pletyka lavina.

Még a strandon is érzem, ahogy a tanítványok méregetnek, a folyosón pedig fél füllel hallom mit gondolnak és tennének.


2013. okt. 14. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hány éves a tanárnő?

ha lehet tudni, kedves.

2013. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
És egy fiatal, csinos tanárnőnek a GYIK segítségére van szüksége ilyen helyzetekben? Hajj... hajj... :/
2013. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben nem látok semmi kivetni valót..

Mindenki azt csinál, ami jól esik neki.

2013. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, néhány embert viszont annyira irritál, hogy a másik is ember és nem példaértékű életet él.
2013. okt. 14. 10:03
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanárnő is ugyanúgy élheti az életét, mint bárki más, de azt nem szabad elfelejtenie, hogy ő az iskolán kívül sem szűnik meg példaképnek lenni. Lehet bulizni, de ne igya magát s.ggrészegre és ne vandálkodjon (ez mondjuk nem csak a tanárokra vonatkozik, szerintem...) Abból nincs gond, ha valaki látta a tanárnőt egy buliban, de abból már igen, ha az említett tanárnő részegen félmeztelenül vonaglott a rúd mellett.
2013. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van némi elvárás a tanerővel szemben a példamutatásra. De azért már nem a XIXsz. élünk. Főleg már lehet 25évesen is tanár valaki - dúlnak a hormonok pasizna de ha összefut egy diákkal hát ...

Haverom - tanár - evvel nem sokat törődött. Tegezték a tanítványok és buliban símán ott volt köztük. Sőt menő volt a tanárúr társaságában bulizni.

2013. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Komolyan, ma már csak ilyenek az emberek... Én sem látok semmi rosszat abban, hogy elmegy kikapcsolódik, kulturáltan szórakozik... Amit pedig hall az ember, pláne ha obszcénabb megnyilvánulásokat, azok úgy is a tahó barmoktól származik, amire pedig jobb nem is figyelni.
2013. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ASOT ***** válasza:

5-öskének igaza van.

Ez egy hívatás ami ezzel jár.

2013. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát az én tanárnőm velünk ivott, bulizott és semmi probléma nem volt belöle. Semmi pletyka, igaz eléggé szabad szellemű volt és tekintélye volt.

Szerintem nyugodtan menj:)

2013. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Csinos és fiatal a tanárnő?! Melyik iskola az, beíratkozok újra. Nekem csak öregasszony tanáraim voltak anno a gimiben. De még az egyetemen sem volt egyetlen jó csaj PhD-s szemináriumi tanárom se.
2013. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!