Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy "ronda" srác miért csodálk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "ronda" srác miért csodálkozik azon, hogy visszautasítják, ha 2 mondatot nem tud összefüggően megalkotni ha nővel beszél?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

ezt most miért mondod?


én ronda vagyok és eljutottam odáig, hogy ha arra kerülne a sor, simán tudnék beszélgetni lányokkal, DE EGY LÁNY SEM AKAR VELEM BESZÉLGETNI MERT BŰN RONDA VAGYOK B+!!!!

2013. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A stílusból ítélve ezen nem is csodálkozom.
2013. okt. 14. 10:48
 3/11 Noydra ***** válasza:
93%
Ha nem tud 2 mondatot beszélni valakivel, szóval zavarban és majd összefossa magát, akkor ne csodálkozzon, ha 10ből 9 csajnak nem jön be, tök mindegy hogy néz ki...
2013. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
és mi a helyzet azokkal a nem túl ronda, de nem is feltétlenül szép fiúkkal, akik egy regényt is képesek írni?
2013. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A regény írás nem ugyanaz, mintha önfeledten csevegtek szemtől szemben.
2013. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez egy költői kérdés.

Kérem a következőt!

2013. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
jó érzés lehet olyanokat basztatni akiknek alapból is van elég problémájuk
2013. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem csodálkozik. Csak a "rondaságára" fogja, nem pedig arra, hogy nem bír kinyögni egy értelmes mondatot. Sokkal egyszerűbb azt mondani, hogy a Jóisten ilyen szerencsétlen külsővel rakott engem össze, ezért utál engem az összes gonosz nő, mint azt, hogy egy hatalmas szerencsétlenség vagyok, kommunikációból megbuktam, humorom meg nincs, a szellemességet meg még csak távolról sem ismerem, ezért senki nem szeret velem beszélgetni.

Másokat mindig könnyebb hibáztatni, mint felmérni a saját hibáinkat.

2013. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdező a hibás mindenben, ez nyilvánvaló :)
2013. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet azért nem, mert nem az általad megszokott mondattal próbálkozott


"van kedved leszopni?" :DDDD

2013. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!