Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az aids terjed vizelettel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aids terjed vizelettel? Meg ha még nem volt semmilyen szexuális kapcsolatom, akk nem lehetek az, mert csak ondóvalmeg vérrel terjed, tudtommal

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

HIV vírus a következő úton terjeszthető:

- vérrel

- anya tejjel

- hüvelyi nevekkel

- elő ejakulációval

- ondóval


Ezen folyadékok bármelyen cseréje terjeszti a HÍV vírust.


Tehát ha van egy nyílt sebed és valaki a vízbe vérez és te ott vagy a közelében, akkor bele mehet a vére a véredbe. Ilyen értelemben terjedhet vízen keresztül átvitt, fent említett anyagokkal is.

2013. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a vízbe vérzős dolog pont nem a legjobb példa. Pláne mivel igen nagy gondban lennénk, ha a szervezet egy seb esetén szabadon engedné beáramlani a vizet. Nagyobb az esély, ha összeszorítják a két nyílt sebet, de olyat meg ki és mi a francért csinálna a 19. század óta?
2013. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de pisivel? Mert poénból belehugyoztak az üdítősflakonomba, és nem vettem észre :D, de nem húztam meg,csak épp egy pici, és köptem is ki
2013. okt. 14. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És neked rögtön ez az első gondolatod? Afrikában élsz, vagy mi a fene?


Ne aggódj, kutya bajod, persze azon kívül, hogy jól megszívtad.

2013. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, nem,csak eszembe jutott, biztos ami biztos :)
2013. okt. 14. 12:22




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!