Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lenne a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Imádom a szexet.

Voltam már lánnyal, pasival. Régóta van kapcsolatom FIÚVAL!

Viszont nem tudom mire véljem a hozzáállásom.

A pasim sokáig kényeztet a nyelvével valamit az ujjával is.

Imádom ahogy csinálja. De mikor én kerülök abba a helyzetbe hogy örömet okozzak neki elszántsággal kell hozzáfognom. Miért? Szeretem vele a szexet, imádom a szenvedéllyel túlfűtött szeretkezéseinket. De ez minden alkalommal előtör belőlem. Csak azért veszem a péniszét számba mert akarja, nem pedig azért hogy jó legyen neki. Boldoggá tesz és felizgat ha látom és hallom mennyire élvezi az előjátékot is és magát az aktust. De mégsem akarom kényeztetni, és ez ugyanígy történt lánnyal is. És minden egyes szexuális kapcsolatban. Vagy ha mégis kényeztetem a pasim vagy korábban a velem azonos nemű illetőt nagyon rövid ideig tart. Nem tudom mi lehet a probléma, talán ennyire önző lennék? Pedig boldoggá tesz ha örömet okozhatok!


2013. okt. 14. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ennyire önző vagy, téged nem izgat az örömszerzés, csak magadnak szeretnéd. Ennyi.
2013. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De szeretem, szerelmes vagyok! Puszilgatom, csókolgatom. Ennél a részénél van baj. :( Minden erőmmel azon vagyok, hogy jó legyen neki és élvezze. De nem tudok ezzel mit tenni :(
2013. okt. 14. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én 22 ő 25
2013. okt. 14. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy és kész, jó hogy legalább beismered, sokan letojják magasról, hogy a másik nem kap annyit amennyit ők, te legalább tudatosan teszel ellene, de megváltozni nem fogsz.
2013. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!