Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy legyen kicsit perverzebb, bevállalósabb?

Figyelt kérdés

4 év van köztünk, én vagyok fiatalabb. (22-26)

Nagyon jó vele a szex, de ő...hogy is fogalmazzam meg, elég szégyellős, én pedig szeretnék vele sokmindent kipróbálni. Nem erőltetem, csak felhozok neki dolgokat, de mindenre azt mondja, hogy ő nem akarja,holott még ki sem próbálta. Én hozzá képest (na meg amúgy is) nimfomán vagyok, jóformán bárhol bármikor benne vagyok a szexben a párommal, ő pedig jóval visszafogottabb. A hagyományos szexszel,pózokkal beéri, nem akar újításokat. Azt nem érte hogy egy próbát miért nem éri meg,ha nem jó,nem lesz a szexuális életünk része, ha pedig jó,miért hagynánk ki..

Amúgy érett,felelősségteljes férfi óriási makacssággal. Menthető még vagy mondjak le a különlegességekről,amik izgatnak(mondjuk az orál,mivel az sincs..)

2 éves kapcsolat.


2013. okt. 14. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Erről beszélj vele, mert nem tudsz lemondani, bármennyire szeretnél.

Ha a két fél szexuális igényei eltérnek, az később megöli a kapcsolatot és további feszültségeket szül. Kielégítetlen maradsz, hiába van orgazmusod, a szexuális kíváncsiságod, kalandvágyad nem lesz kielégítve és előbb-utóbb lépni akarsz majd.

2013. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az orál nem különleges.
2013. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
na es megis mik azok a "különlegességek", amik felborzoljak a libidodat?
2013. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom: ha nem akarja akkor nem fogod tudni rávenni! Én is kínlódtam, de hamarabb feladtam mint Te! De legalább megpróbáltad. Ha a szex nem működik akkor passz... elég fontos mozgatórugója egy kapcsolatnak, habár nem csak ez a fontos!


Szóval ha sokadszorra sem megy bele akkor mondj le róla. Lehet hogy neki visszafogottabb partner kell, mint Te!

2013. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha 2 év alatt nem megy, mit vársz?? Szerintem ezeket a dolgokat 1-2 hónap alatt kell tisztázni, és akkor beletörődni, nem évek múlva várni a csodát. Mert szerintem már párszor megmondta, hogy nem. Akkor nem. Lassan érdemes lenne elfogadni a másikat úgy ahogy van, nem változtatni rajta... Vagy is meg lehet próbálni, de szerintem ha 2 év alatt nem ment, már ne várd.
2013. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát hírtelen első ami beugrott, hogy neki nem ad valszeg annyi örömöt az egész. Lehet maga a szex nem ad örömöt, vagy romboló hatása van az újításoknak.

Máshol is az életben a megszokottat szereti vagy csak a szexben?

Talán kicsit többet kezdeményezz, ne kérdezz meg, hhogy benne van e, hanem rángasd be a WCbe és s**pd le.

2013. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek nem fognak megváltozni, 25 év tapasztalattal állítom ezt. :(
2013. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jó, akkor nem különlegességek, csak olyan dolgok, amiket én szeretek adni is, kapni is, másnál alap dolog, nálunk pedig nem..

És igen, máshol is az életben a megszokottat szereti. Semmi újítást nem próbál ki, legyen szó parfümről, vagy akármiről, de ha nagynehezen ráveszi magát, hogy na új illatú parfümöt vesz, utána belátja hogy na, ez klassz, ez jóillatú, de ehhez kell idő..

Ebből kiindulva gondoltam én, hogy nyilván idő kell neki, de hogy mennyi, azt nem tudom. Egyébként sokszor még előttem is zavarban van, ha pl át kell öltöznie..

Az a baj, hogy nyilván rengeteg idő kell a feloldódásához, és nem is akarom sürgetni, de ha kicsit is felhozom a témát, egyből duzzog. Egyébként szerintem a munkája miatt ilyen, annyi stressz éri, annyira meg kell felelnie, hogy a magánélete látja a kárát...

2013. okt. 14. 21:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az első nője??? 2 év alatt nincs orál, vetkőzni is fél. Ez egyáltalán nem egészséges!
2013. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, de a kapcsolat elején úgy láttam, hogy vagány, de ha jobban belegondolok, amióta felvették egy magasabb pozícióba, teljesen megváltozott és nem hajlandó újítani, mintha kirúgnák ha oráloznánk,kb..
2013. okt. 15. 09:10
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!