Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tanács orális kielégítéssel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács orális kielégítéssel kapcsolatban? :/

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyok együtt, és ő igényli, hogy kielégítsem orálisan, ami eddig mindig megvolt nagy nehezen, de az a gond, hogy pár hónapja nem vagyok rá képes, vagyis egyszerűen nincs hozzá gusztusom. Nem az ő higéniájával van baj, hanem egyszerűen én undorodom az ilyesmitől, pl. a nyál szagától stb., eddig is csak azért csináltam, mert ő szerette volna, de most már egyáltalán nem megy. Befolyásolhatja az a dolgot, hogy mostanában nem olyan "tökéletes" a kapcsolatunk, mint az elején? Valami módszer, ami segít abba hogy jobb legyen és ne undorodjak az ilyesmitől? Vagy egyedül velem van baj, hogy taszít ez a dolog? :S Normális válaszokat szeretnék!
2013. okt. 14. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
6eve vagyok a parommal, sokaig Szívesen csináltam neki, meg elveztem is! Az utóbbi időben en sem tudom, oklendezem rosszul vagyok! Nala sem a higiéniai az ok, , egyszerűen szerintem ez is jelzi, hogy a kapcsolat ellaposodott, nincs az a szenvedély és tűz mibt az elején! Toltsetek el egy hétvégét kettesben ami kicsit felpezsdit benneteket, tegyetek izgalmassá az együtt létet és lehet meg jön hozzá a kedved, hogy lásd ahogy begerjed stb.....27/N
2013. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 viktor123456 ***** válasza:
Szakíts
2013. okt. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint más is van ilyen helyzetben. :/ Kedves utolsó, szerintem ilyen miatt nem kell szakítani, bár ez is egy vélemény. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 15. 16:00
 4/8 anonim válasza:

Nem emiatt kell szakítani, hanem amiatt amit ez jelent.

Ha nem kívánsz valakit, hogyan lehetsz vele? Sex nélkül nincs normális kapcsolat. Az orál kell nekünk, hidd el, és észrevesszük ha csak kötelességből kapjuk. Az pedig nem az igazi.

2013. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem kívánom őt, sőt! Ezzel a kielégítési móddal van bajom, bárhogyan máshogy megcsinálom neki, de orálisan egyszerűen nem megy, a saját nyálamtól rosszul vagyok kb. :(
2013. okt. 16. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:

A házasságom alatt egy pszichiáter nekem erre azt mondta: ha jelez a test, ott már gond van a lélekkel!

Egy év múlva elváltunk...

2013. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sokan mondják hogy ha nem passzolunk össze ilyen téren az tönkreteszi a kapcsolatot, de ez olyan hihetetlenül hangzik :O Nem lehet ezen változtatni még?
2013. nov. 22. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet változtatni! Ha egy kapcsolat megromlana két ember között, akkor az a két ember meg is tudja javítani. Ha egyébként meg sikerül visszaterelni a régi kerékvágásba a kapcsolatotokat, akkor ugyanúgy fog menni. (Szerintem) Illetve tüneti kezelésnek használhatsz tejszínhabot, pár csepp mézet, csokiszirupot, ha már a nyáladtól undorodsz. De első körben köztetek kell a dolgoknak rendben lenni. (Persze ez is az én szubjektív véleményem.)
2014. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!