Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen jellemvonások taszitóak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jellemvonások taszitóak egy nőben ami miatt már z elején a pasi elkönyveli hogy csak szexre lesz jó a csaj?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 15:35
 1/8 A. Bundy ***** válasza:
nem tudom, minden nőről azt gondolom hogy csak szexre jó.
2013. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mocskos alpári beszéd, vulgaritás, önmaga kelletése, sziruposság.
2013. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 te egy segg vagy -.- olyanok, mit pl a facebook p*csák, vagy aki túlságosan felhívja a figyelmet magára, nagyképű, felvágós(ha csak viccből, akkor az még be is jön :) )
2013. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, engem nem emiatt nem akartak az illetők, nem tudom de sorra rosszul alakult az eletemben, nem tudom mi miatt de csupa balszerencses eseteket, csak rosszak..nagyon durva, elegem van.....csak szexet akart mindegyik, vagy hamarabb vagy kesobb derült ki....az önertekelesem egyenlő a nullaval, az utobbi eset is nagyon rosszul sült el.....nem tudom hogy kezeljem a szituációkat sajnos hamar beleélem magam a dolgokba es lehet ezt erzik meg rajtam es erzekeny vagyok , de közben meg dominans is, felek hogy a magabiztossagot es a nem agyalast hianyoljak belőlem, már en nem hiszek abban hogy nekem olyan szemellyel kialakulhat valami akivel szimpatizálok lelkileg testileg is....legszivesebben elbújnék
2013. okt. 15. 15:49
 5/8 anonim válasza:

most nem tudom, h te valami csontegyszerű csaj vagy aki úgy akar valami túrósfaxút összeszedni hogy teszi neki a szépet, elárulom nem tudsz olyan vastag álarcot húzni még az elején se amit ne venne észre egy valamire való pasi.


De nekem ha nem jön be mert olyan a jelleme eszem ágában nem lenne megdugni se, nem dugom xarba a farkam. De röviden kizáró ok:

ha nem jön be kicsit se külsőre (arc, alkat)

primitív, beképzelt, egoista, rátarti, feltűnően ostoba, közönséges jellemű, igénytelen.

Szóval sajnos mint kb a magyar fiatalabb korosztály 80%-a. De már megszoktam, sőt egész kellemes az ilyen nők társasága nélkül.

2013. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és szerintem nem kell feltétlenül ilyen durva jellemhibákra gondolni. Persze azok meglétekor értelmes férfi rögtön kizárja a nőt. De ezeken túl lehetnek apró dolgok is, mint másféle világnézet, más lelki beállítódottság, nem eléggé vonzó stílus, akár külsőre, akár belsőre... Tehát apró személyiségbeli hibák amitől unalmasnak, vagy szimplán nem magának valónak tart. Szerintem ha rendes, értelmes lánynak tartod magad, akkor ezekben a dolgokban kell még fejlődni. Mint kommunikáció, még szebb test, ruhák, egyéb kiegészítők, műveltség, érdeklődési kör szélesítése. Az meg a másik, hogy nem ért kitapasztalni a srácokat, ők is lehetnek nagy s--ggfejek, hogy csak ki akarnak használni, és ezt észre kell venned, és nem hagynod.
2013. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát kedves utolsó, ha te épkézláb racionális világnézethez szoktál a nők tekintetében, akkor irigylem a társaságot amiben mozogsz, mert ez a legképtelenebb része a nők gondolkodásmódjának, hogy lényegében teljesen eltévedt álomvilágbeli világnézetük van, közéletről, politikáról meg aztán tényleg szál felesleges beszélgetni velük, mert csont fogalmatlanok.


Itt inkább elegendő ha egyszerűen 2 lábbal áll a földön, határozott egészséges elképzelése van a saját és a környezete jövőjét illetően, meg annyit ad magára hogy se nem ribi se nem toprongy ahogy felöltözik és nem szed fel 10 kg felesleget 30 éves kora előtt.

Csak a kérdezőnél egész más, súlyosabb hibák vannak.

2013. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

test, ruhák, egyéb kiegészítők, műveltség, érdeklődési kör szélesítése

ezek megvannak, vagyis elég sokrétű érdeklődésem van, es csinosan öltözködöm...de ez csak a felület.....meg nyilván nem vagyok kibekülve küllemre sem magammal, meg nem is vagyok okos se....a belső világom zavar ami egyre rosszabb, nem tuok sehogy valtoztatni, egy olyan embertől valtoznek akivel erzek lelki közösseget, es akkor a saját árnyékomat is kepes vagyok, ...lennék átugrani, tudom milyen vagyok, de csak rossz dolgok ertek, es most is..:(

2013. okt. 15. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!