Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek szakítsunk? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsunk? Miért nem bízik meg bennem? 18/L

Figyelt kérdés

LAssan egy hónapja távkapcsolatban élek a barátommal, akivel 11 hónapja vagyok együtt.

Eddig minden tökéletes volt, de most kimentem Milanóba a modellkedés miatt 3 hónapra Megbeszéltük, h nem szakítunk, nem nyitjuk ki a kapcsolatunkat vagy ilyesmi.Eddig működött is a dolog.. De 1 hete teljesen "bekattant". Folyton azzal jön, h biztos megcsalom és h nem bírja nézni, ahogy együtt dolgozom a fiú modellekkel...de ez mi?

Tudja jól, hogy ez csak munka és semmit nem csinálok velük, csak egymás mellett ülünk vagy megfogom a kezét egy fotó kedvéért....szerintem ez semmi..

Meg tudhatná, h sosem tenném meg...eddig sem csaltam és most miért tenném...erre meg azzal jön, h eddig nem modell csávókkal voltam körülvéve és nem jártam modell bulikra meg ilyenek..

Már 1,5 napja nem beszéltünk és nem tudom mitcsináljak vele...én nem akarok szakítani vele, mert szeretem, de így az agyamra megy és közben látom rajta, h tényleg nagyon zavarja ez, és miattam van rossz kedve..



2013. okt. 15. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

el kéne komolyan beszélgetnetek. vmi oka van annak, h ilyeneket feltételez. mond el neki érthetően, h ez csak munka, ugyanazt jelenti számodra, mint neki pl. a munkahelyén lévő nők, akikkel beszélget. te sem gondolsz rögtön arra, h megcsal, nem?

esetleg, ha van mód rá, kérd meg, h kisérjen el egy ilyen eseményre, fotózásra, h lássa, nincs mitől félnie. avasd bele a dolgokba, mit csináltatok aznap, hova mentetek. lehet, h kicsit elhanyagolva érzi magát, azt érzi, többet vagy a modellekkel, mint vele, holott vele jársz. ez mondjuk mindkét oldalról megérthető...

2013. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy has nem lenne senkid akkor azt csinálnál amit akarnál anélkül, hogy bárki is beleszólna :) bocsi az offért /F
2013. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amiket olvasni lehet a "modellszakmáról" én sem bíznék benned...
2013. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mondjam meg, szakíts-e?


Igazad van, teljesen, ez egy probléma... de tényleg mi tudjuk a helyes döntést?


23/F

2013. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!