Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan lányról/nőről, aki olyat mond több ember társaságában, hogy "Megyek, legyantáztatom a puncimat, mert nagyon szőrös és bozontos! "?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 19:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
# 9 A fosásba sincs semmi extra mégsem jelentem be nagyközönség előtt. Bár egyes "kultúrákban" lehet bevett szokás...
2013. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

Szimpatikus lenne, mert feltételezném, hogy csak ki akarja borítani a befásult társaságot, trollkodik.


23/F

2013. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%
11 ismerek olyat, aki kimondja és mégse egy gyökér. De mondom én nem mondanám ki. Meg ez attól is függ milyen társaság szerintem, van akivel mindent megbeszélek én is mert olyan a barátságunk.
2013. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
55%
Azért szomorú, hogy ennyi kiéhezett csicska van aki már erre ráizgul és védi most ezt az alpári r1bancot.
2013. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
39%

#14

Ahogy leírtam, nekem is megvan a véleményem az ilyesféle megnyilvánulásról, ugyanakkor e te stílusod miben is különbözik attól, amit jelenleg védenek a "kiéhezett csicskák"?

2013. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Legalább ez egy anonim fórum nem a való élet, amúgy nem hiszem, hogy rád gondolt...
2013. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
39%

Tisztában vagyok azzal, hogy nem rám gondolt. Ennek ellenére ugyan úgy fenntartom, hogy az ő megnyilvánulása is ugyan olyan primitív(ha nem primitívebb), mint amit a kérdésben vázoltak.

Attól, hogy ez egy anonim oldal még nem jelenti azt, hogy ilyen módon kéne véleményt írnia bárkiről, mivel így az egész válasza hiteltelenné válik.


Az megint csak egy másik kérdés, hogy hol húzódik meg a "valódi élet" határa.

2013. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha te egy lapon említed azt, hogy valaki a neten lecsicskáz valaki meg azt, hogy tegyük fel egy társaságban akinek a fele mondjuk idegen úgy állok fel, hogy megyek fosni vagy leborotválom a f@$zom akkor az érdekes "értékrend".:DDDDDD
2013. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
17%
Úristen de buta vagy, és ezen a nadzolós megfogalmazásod se fog segíteni leplezni. Akkor olvasd kiéhezett embernek ha ennyire sokkok, igen lecsicskáztam 2-3 embert a gyk szerelem, szex kategóriájában, ugyanaz a kategória mintha bejelenteném egy társaságba, hogy megyek borotválni a fa$zom. FACEPALM
2013. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%

Igen, egy lapon említem őket, mivel az intelligenciájuk alapján egy szinten is állnak.

Míg a lány a maga egyszerű proli társaságában elejt egy ilyen mondatot, valószínűleg poénként, addig ő név nélkül hord el itt embereket mindennek a maga primitív stílusán. Azt pedig már had ne mondjam, hogy mit gondolok egy olyan emberről, aki "alpári r1bancnak" nevez valaki emiatt.

Persze tisztában vagyok azzal, hogy errefelé minden tizenéves lányt ezzel bélyegeznek meg, szóval ebbe nem is mennék bele, mivel felesleges is lenne.

2013. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!