Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elélvezni? :/

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni? :/

Figyelt kérdés
Imádom a barátomat teljes szívemből és a szexet is nagyon élvezem,de elélvezni nem tudok. Miért lehet ez? Segítsetek kérlek nagyon elkeseredett vagyok

2013. okt. 15. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A tested nem azt mutatja, mint amit a száddal mondasz.
2013. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyedül megy?

Simogatod magad szex közben?

2013. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Maszturbalasnal el tudok elvezni(csiklo izgatassal). Szex kozben nemigazan izgatom magam. Nagyon nem ferek oda szex kozben
2013. okt. 15. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig ott a titok nyitja...

Próbálj olyan pózt, ahol tudod.

2013. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nekem ahhoz eleg intenziv izgatasra van szuksegem,az meg szex kozben nehezkes. Ja am elfelejtettem irni h ovszerrel vedekezunk. Ha ez szamit vmit...
2013. okt. 15. 20:11
 6/8 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
Mert a barátod nem Chuck Norris.
2013. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyszerű a válasz... béna a barátod...

én olyan szinten csak a barátnőmre figyelek szex közbe, hogy van hogy elég pár perc és simán elélvez..

engem nem érdekel ha utána fáj valamim pl: egy olyan extrém póztól.. megcsinálom mert tudom hogy élvezi..

ha szeretnél tippeket üzenetben szívesen adok...

2013. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Béna a csávód!
2013. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!