Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anális szex vannak rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex vannak rossz következményei?

Figyelt kérdés
Pár éve már be került a szexuális életembe az anális szex. A párom viszont minden alkalommal szeretné csinálni, én szinte mindig benne is lennék, de hallottam pl. Hogy a sok análtól az izmok meg lazulnak stb valaki hallott hasonlót vagy tapasztalt? Vagy bármit ami rossz következmény?
2013. okt. 15. 22:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mind a kettőt akarja azt szeretné hogy minden alkalommal amikor szexelünk anál is legyen benne. Azt mondta számára az anál egy áttörőziákum ( jelentése: szerelmi gerjedelmet, vágyat fokozó dolgok).
2013. okt. 19. 08:18
 12/13 A kérdező kommentje:
Javítom telefonról írtam AFRODIZIÁKUM
2013. okt. 19. 08:20
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Majd egy alkalmas pillanatban meg mondom neki hogy én benne lennék de ezek.. ...és ezek ellene szólnak. Ezért csak ritkán szeretném! Ha szeret úgy se akar nekem rosszat!
2013. okt. 19. 08:26
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!