Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés a pasiknak/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a pasiknak/ (nőknek) az a tudat, hogy előtte agyon szexuállta valaki a párját? Ez inkább a férfiaknak szól.

Figyelt kérdés
..Szóval milyen szar tudat lehet az,hogy előtte már a csaja szexelt vagy 1000x..

2013. okt. 16. 12:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
5%
szar rˇbancként tekintek rá kihasználom azt dobom
2013. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Hogy érted azt, hogy agyon szexuálta?


Amúgy bírom kedves férfitársaim viselkedését, tárgyként néznek a nőre, minél többet használták, annál rosszabb....


Hát képzeljétek, az emberek nem használódnak el!


20/F

2013. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

elég gáz mert azt hinné az ember hogy gyakorlott és tud újjat mutatni egy ilyen csaj.

De legtöbbször mégse ...

voltam olyan 21 éves csajjal aki 13 éves kora óta aktívan kefélt és ritka béna volt orálisan szexközben meg van 6x elélvezett mert hozzászokott a 10 perces pasikhoz még én éreztem magam kellemetlenül hogy abba kel hagyni mert ő elfáradt ....

2013. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mármint egy pasival, vagy sokkal? Nem mindegy. Nyilván ha nem én vagyok az első kapcsolata, akkor szexelt már, elég sokszor az exével. Engem nem zavar a tudat, hiszen én is szexeltem már az előző kapcsolataimban. Legalább mire egymásra találtunk, tapasztaltak lettünk. :)
2013. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

A2 es a 4. valaszolo ritka ertelmes, nem is ertem, mit keresnek itt ezen az oldalon...


Annyira gaz, hogy az a ferfi aki azt irta, hogy ha a no mar 1000x szexelt elotte, akkor hasznalja es kidobja... es te hany novel voltam mar eletedben? vagy az mindegy? Uristen...


Senki nem lesz attol rosszabb, vagy jobb ember, hogy kivel hanyszor szexel.

2013. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Kérdés az, hogy mennyi nő vallja be az igazat :).

Nehezebb titeket srácok megérteni, mint egy kamasz lányt: lapos nő kell az ágyban, aki csak széttárja a combjait és fekszik vagy pedig olyan, aki ügyesen mozog? S a másodikat szerintetek tankönyvből lehet megtanulni??? Hagyjátok már a hülyeséget. Semmi értelme az álszentségnek. Ti sokkal sárosabbak vagytok és sokkal több p..ciba és szájba toljátok be, mint a nők. Röhej.

2013. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Na és, volt szexuális élete elöttem nembaj, nekem is volt, az más lérdés hány partnere volt .
2013. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Semennyire sem zavar,nekem is van multam.És emellett nem egy szexuális segédeszköznek tekintem a nőt,amit más már "elhasznált" előttem.

Akit meg zavar az ilyesmi,azt nem értem egyáltalán miért jön össze olyannal akinek már volt előtte valakije.

Felfogással van a gond.

2013. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Amugy a nok pont annyi ferfivel szexelnek, mint amennyi novel a ferfiak. Nem? Vagy ti szerintetek mi masik bolygorol szexelunk urlenyekkel? :D tehat itt a pasik mutogatnak ujjal a nokre, kozben meg egyik kutya, masik eb.
2013. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat...De ha pl,a csajod exe veled szembe jön tuti szar érzet..
2013. okt. 16. 13:02
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!