Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy ha maszturb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy ha maszturbalok akkor maximalis kemenyseget elerem, viszont, ha lannyal vagyok akkor is kemeny, de nem annyira, mint maszturbalas kozben?

Figyelt kérdés
Lehetseges,hogy tulsagosan hozzaszoktam az onkielegiteshez?

2013. okt. 16. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

maszturbálj lassabban és kevésbé szorítsd a gyíkot és idővel jobb lesz a vérkeringés a rudiban.

azért kemény mert szoritod...

2013. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyen vastagabb a farkad, akkor majd szx közben is szorítani fog.
2013. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindig mondtam, hogy a nő csak útban van
2013. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sajtoreferens ***** válasza:
Izgulsz. Szívjál be alaposan és hajrá.
2013. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen pszichés reakció. Önkielégítéskor csak a péniszedre koncentrálsz. Közösüléskor a megosztod a figyelmedet, a lányra is figyelsz és meg akarsz felelni. Idővel, ha párkapcsolatban teljesen el tudsz lazulni, ez megváltozhat.
2013. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
80%
Tulajdonképp a jobb (vagy bal kezedbe) vagy szerelmes, a lány meg csak olyan szükséges hobbi.
2013. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!