Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Intim méret és a túlsúly esete?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim méret és a túlsúly esete?

Figyelt kérdés

Üdv!

Sok ilyen farokméretes téma van. Nem akarom szaporítani ezeket, de olvastam egy dolgot a minap. A webbetegen írt az orvos valami olyasmit hogy ha az ember kövér és lefogy akkor pár centivel hosszabb lesz a pénisze és a zsír takarja csak el egy részét amitől nem lehet hitelesen megmérni a péniszt. Ez azért is érdekel mert én mindig kövér voltam és sosem tudtam megmérni hogy kb mekkora is "valójában".


Nos én 178cm magas vagyok és 115kg és így a péniszem 18cm hosszú. Arra lennék kíváncsi hogy ha leadnám a súlyfeleslegemet és a zsírréteg eltűnne akkor mennyivel lenne hosszabb? Tehát hogy a zsír az kb hány centit takarhat el?



2013. okt. 16. 15:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Majd kiderül mekkora lesz ha lefogyok. :D

2013. okt. 17. 17:31
 12/12 A kérdező kommentje:
Gyúrok és diétázom már lement rólam egy kicsi és megvan a 19cm. Jó ötlet volt a fogyás. :'DD
2013. dec. 11. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!