Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan csináljátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan csináljátok a mélytorkozást?

Figyelt kérdés
szeretitek ezt csinálni,vagy csak a pasitok miatt?mekkora volt a legnagyobb ami lement a torkotokra?
2013. okt. 17. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki szereti csak van aki nem ismeri be.
2013. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltam már pár lánnyal, egyik se tudott mélytorkozni, ritka az, mint a fehér holló.
2013. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szájjal
2013. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] így ni.
2013. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

4! egyetértek... bár pasi vagyok, de már lassan a szopástól is elmegy a kedvem, ha tudom, hogy milyen megalázó dolognak van beállítva a köztudatban. (káromkodás is van vele, meg nem éppen az emberségessége miatt menő...)


Szóval az érzéki orállan nincs baj, de az ilyenek kiakasztanak. Biztos szeretnek öklendezni... asd... Próbáld ki egyszer, mit "kérdezel".


22f

2013. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok, és sajnos már 4-szer volt a nyelőcsövemben kamera, ami egy kisujjnyi vastag csövön megy le a torkomon. Az első szörnyű volt, a másodiknál vendég ápolólányok is nézték a "szenvedésemet", az inkább ciki volt. A másik kettő már egyszerűbbnek tűnt, de nem mondhatnám, hogy meg lehet szokni! Főleg, amikor mozgatják a csövet és keresnek bent valamit (nekem a szívemet vizsgálták), ki és be húzkodják, forgatják. Ma már csak tudom, hogy kellemetlen, de nem irtózom vagy félek tőle.


Aki ezt szereti, az nagyon sokszor kell, hogy gyakorolja, vagy eleve olyan a torka, hogy "alkalmas rá". Nem tudom.

Hogy egy tisztességes faroknyi is beférjen rajta, az meg kész művészet - szerintem. Mégis van, akinek megy.

2013. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!