Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, ha valaki béna az ágyban?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Például ha lebénázzák akkor biztos béna.
2013. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
no more sex!
2013. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 nem feltétlen minden embernek más a béna jelentése ahogy minden ember más hangon szólal meg vagy más gondolkodású lehet h nem nyitott az újra és nem hallja meg a másik óhaját. ettől is lehet béna valaki ha nem tanulóképes
2013. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amitől nálam az lesz egy pasi :


- ha nincs benne elég tűz, olyan mintha nem is akarná igazán, hangját sem hallod. A kedvem is elmegy az egésztől.


- Ha csak kirakja, beteszi, kirakja , beteszi... van előjáték, meg ezer más testrész, amivel kellene foglalkozni...



Ez utóbbi mondjuk inkább önző, mint béna, de mindenkinek más jön be, én ezeket nem viselem el. Ha valaki nem önző az ágyban, akkor nincs probléma, mert szinte minden tanulható, kiküszöbölhető.

2013. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem amikor elmarad a második randi, mert a másik nem akarja, akkor az egyértelmű jele annak, hogy az ember nem jól teljesített
2013. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Sorry, azt hittem, mitől lesz béna valaki az ágyban,ez érdekel, félrenéztem a kérdést.
2013. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2. randi? Áhá, szóval Te már az 1. randin kefélsz.. óriási -_-
2013. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5ös vagyok megint. #7-es , nem semmi vagy! Ez nekem eszembe sem jutott! Tényleg így volt! Grat!
2013. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!