Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 6 hónap után voltunk a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónap után voltunk a barátommal kettesben mikor alkalmunk lett volna lefeküdni egymással, de én nem akartam. Erőltetheti ennyire?

Figyelt kérdés

Állandóan rám mászott mikor kicsit is kettesben voltunk, de csak 6 hónap után jött el az alkalom, hogy hotelben voltunk nyaralni. Egyből rám mászott a szobában, de én nem akartam, leállítottam. Megsértődött, másfél óráig feküdt az ágyon szótlanul én meg sírtam mellette. Nem akartam még, mert sokat veszekedtünk akkoriban, féltem, hogy megtesszük és 2 nap múlva az egyik vitának az lesz a vége, hogy szakítunk. Lelkileg nem éreztem magam biztonságban, ezért nem mentem bele, pedig szerettem. Sokszor volt sértődés és vita belőle.

Ti megtettétek volna? Vagy a lelki biztonság az első?


Hozzátenném, hogy szűz vagyok, ez lett volna az első nekem.



2013. okt. 17. 22:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
ez nem normalis.. sztem hagyd ott..
2013. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

NEM!

Bunkó egy alak. Lényegtelen a korotok, meg se kérdem mert nem állatok vagyunk. Ha szűz vagy még akkor legyen finomabb és sose értettem amúgy sem a pasikat, miből gondolják azt, hogy úgy lehet rávenni a csajt arra, hogy szex legyen ha erőltetik.

Mikor szűz voltam a pasim fél évet várt, és az első alkalom nem is ment tökéletesen, de nem erőltette. Mindig rendes volt és csak akkor volt szex ha akartam. Ő többször szerette volna az tuti, én meg nem, elfogadta. Szerezz egy rendes srácot, de azért még menthető a dolog. valahogy az a módi mostanság hogy első randi után dugni kell... a pasidnak is ez lehet a fejében és sajnos ilyenek a mostani srácok, az a normális nekik :/

De az hogy sírtál mellette és semmit se tett, nem vigasztalt meg, nem beszéltétek meg az már durva... abból hogy nehezen mentél bele a szexbe ennyi időn át, felfoghatta volna, hogy neked lehetnek gondjaid és finomabbnak kéne lennie és gondoskodóbbnak. Ha fél év alatt nem alakult ki biztonságérzeted mellette, akkor keress mást, vagy nagyon jól beszéljétek át a dolgot, ha tudjátok.

2013. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Aki nem tud várni, ráadásul egy szűz lányra, aki mellett abban a megtiszteltetésben lehetne része, hogy életében ő a legelső férfi, az egy bolond. Ráadásul ha rá 2 nappal szakított, akkor abban sem vagyok biztos, hogy olyan hű de nagy érzelmek hajtották.

F 30

2013. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 viktor123456 ***** válasza:
36%

Jól értem, hogy le volt szervezve minden a tökéletes alkalomhoz, és te fegyverként használtad a szexet, attól tartva hogy lelép? Most rúgnálak ki. :-)


Egyébként nem kell ezt túlmisztifikálni. A szűzésség elvesztésze is csak egy dugás. Annyi, hogy ez az első. :-)

2013. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hát pl óvszert nem hozott, szóval nem tudom mit várt, vagy hogy készült. Ha nem vitatkozunk előtte nap is akkor azt mondom, hogy talán megtörténik, de így... Meg azt a 1,5 órát nehèz volt elfelejteni, így a nyaralás további részén sem akartam.

Mivel egyből ràm mászott olyan volt mintha csak azért mentünk volna..

2013. okt. 18. 19:40
 6/21 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő azért ment csak.

:(

2013. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Lófaxt! Ha Ő így akkor te is viselkedhetsz úgy. A te dolgod/jogod/döntésed, hogy kinek adod magad és mikor. Ha ő ettől morci lesz akkor IJ!

Sajnos én is erőltettem dolgokat a kapcsolatomba, bár nem ilyen volumenűt, és a mai napig együtt vagyunk. (6,5 éve)

2013. nov. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Teljesen igazad van! És jogosan vagy kiborulva....ha nem képes rád várni akkor nem is igazán szeret.... :/ undorító dolognak találom az ilyet.. És csak olyannal feküdj le akit a legjobbnak tartasz és akkor amikor te a legjobbnak találod főleg ha az első...
2013. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Jézusom, nagyon bunkó volt a "barátod". :/
2013. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!