Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Előváladékkal kapcsolatban:leh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak1Lány... kérdése:

Előváladékkal kapcsolatban:lehet-e olyan, hogy egy férfinak egy aktus során, sorozatban, rövid időközönként, előváladéka legyen?

Figyelt kérdés
Olyannal találkoztam, hogy nagyon kis mennyiségű előváladék volt 1x, vagy 2x mielőtt elélvezett, de olyannal még nem találkoztam, akinek szinte 2 percenként jött volna...ez természetes? Elnézést, ha bugyuta a kérdés, de nem hallottam még ilyet.

2013. okt. 18. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még ilyet :o 29/F
2013. okt. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első válaszoló, mert minden haverodtól megkérdezted hogy hányszor jön neki előváladék aktus során? :D


Nekem párom szinte jobban nedvesedik mint én. :D Eddigi pasijaim körül egyik se volt ilyen, szóval gondolom nem gyakori, de tök jó dolog. Nem vagyok egy tocsogós típus, és így legalább nem dörzsöl ki annyira. :)

2013. okt. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen! Teljesen természetes.
2013. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, én is ilyen vagyok ha azt vesszük. Mikor magamnak csinálom és elhúzom, tehát mikor elélveznék vagy érzem hogy el fogok hamarosan akkor megállok, és ilyenkor több előváladék is jön. Tehát szerintem lehetséges amit te mondasz.
2013. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
normális, de minden pasinál ez más. de amúgy normális. Vigyázzatok, ez is tartalmazhat spermát, szóval lehet nála kicsit óvatosabban kell. Viszont jobban csúszik! :)
2013. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én hamar nedvesedem, szerintem ez nem probléma.

Lehet a nagyobb szerszám teszi:D

2013. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem aggódom, ha van ilyen. Nem mondom, hogy rengeteg, de volt már pár pasim és ilyet még nem tapasztaltam. Nem zavar egyáltalán, csak meglepett. A lényeg, hogy van ilyen :)
2013. okt. 19. 11:10




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!