Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, amikor maszturbáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor maszturbáltok kikre szoktatok gondolni közben?

Figyelt kérdés
Valami tévésztárra, szockörben a legmenőbb 1-2 srácra, valóságshowból, klippekből valakire, vagy kikre.
2013. okt. 18. 01:06
 1/7 anonim válasza:
55%
Az biztos,hogy nem rád :D
2013. okt. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
C3PO-ra
2013. okt. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra a személyre akit kedvelek. Nem számít kicsit sem menő srácnak az illető, még csak "jó pasinak" sem tartaná őt a többség. Előtte meg nem nagyon gondoltam senkire, csak úgy csináltam. Nem muszáj ahhoz valakire gondolni, hogy jó legyen.
2013. okt. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát olyanokra tuti nem amiket felsoroltál, mert olyat nem nézek soha.

Vagy nem gondolok senkire mert maga amit csinálok önmagában is bőven elég, vagy egy sztorit találok ki olyan emberrel akit nem is ismerek, kitalált személy. Sose tudtam olyanra csinálni akit ismerek, pl a saját páromra se menne, hát ez van. A masztis gondolatok az én kicsi privát dolgaim, ott nincs helye létező személynek. :D

2013. okt. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Id. George Bush-ra természetesen!
2013. okt. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én általában az aktuális páromra gondolok maszti közben, de néha előfordul, igaz csak ritkán, hogy Vin Dieselre amint épp egy Skyline motorháztetőn irtó vadul szeretkezünk. :P
2013. okt. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Pokricsák Moncsikára!
2013. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!