Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok 15-20 év között! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 15-20 év között! Ti kipróbálnátok az egy éjszakás kapcsolatot? Próbáltátok már? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem a legtöbb ember azt gondolja, hogy inkább a férfiak hajlamosak ilyet csinálni, de egyedül ugye nem tudják. Másrészt meg sokszor olvastam itt is lányok válaszát, hogy nekik már volt vagy szeretnének, de pl akikkel én beszéltem privátban, egyik sem akart. Akkor most hogy van ez?
2013. okt. 18. 01:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
én benne lennék :$
2013. okt. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én mondjuk már 22 vagyok, de nem, nem vágyom ilyesmire, csak azzal a személlyel szeretnék szexelni akit szeretek és a barátomnak hívok.
2013. okt. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Én teljesen biztos vagyok benne, hogy a lányok túlnyomó többsége benne lenne egy ilyen kalandba egy általa vonzónak tartott pasival. De a társadalmi normák miatt, ezt letagadja, akár önmaga előtt is.
2013. okt. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én évek óta ezt csinálom, persze mindig diszkréten, más helyekről ismerkedve, kamunévvel. Szerintem több mint 100 pasival voltam már, és nem szégyellem!


24L

Budapest

2013. okt. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#3 A társadalmi norma manapság pont, hogy a "yolo" életforma lett... Felesleges lenne manapság letagadni, a többség nem ítélne el miatta. (De ha azt tennék, se izgatna. Ha vágynék ilyesmire, benne lennék, de nem így van.)
2013. okt. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 igazad van, én is ezt próválom megértetni a nőkke, csak ugye nem mindig gondolkodnak következetesen. 2. Voltam
2013. okt. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem 2. Hanem 3.
2013. okt. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én sem vágyom ilyesmire. Képtelen vagyok komolyabb érzelmek nélkül férfi keze/nyelve/pénisze által elélvezni.
2013. okt. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ennek nagyon sok háttere van amikor egy csaj egyészakázik. Éppen szakított, elváltak a szülei, kicsapongó korszak, pasi elhitet vele valamit, barátnők rábeszélik, berug, rámászik egy pasi és sodródik és ezer másik lehetőség.

Lehet tiszta fejjel nem csinálna ilyet, de ha mindneki tiszta fejjel tudna mindig gondolkozni akkor a világ egy utópia lenne.

Mert hányszor volt, hogy harag vagy valami miatt csináltál valami őrültséget amit 2 perc után egyből megbánsz?

2013. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Kizárt.


17/L

2013. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!