Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vajon van olyan pasi, aki úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van olyan pasi, aki úgy lenne benne egy hármasban, hogy nem dugja meg a nőt?

Figyelt kérdés
Csókolhatná, simogathatná, izgatná... de ennyi. A nő öröméért, de nem a pár örömének rovására menne a dolog magyarul.

2013. okt. 18. 02:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
kerestek egy harmadikat? Az impotensek között keresgélj.
2013. okt. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én igen. Persze nem random idegent, hanem olyan valakit aki fontos nekem.
2013. okt. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyszer csináltam így, igaz, biszex srácokkal. Persze ott nem volt ilyen kikötés, egyszerűen csak úgy alakult. Nagyon izgatja a fantáziám, de a párom megölne már egy csókért is talán, örülnék, ha annyit kiharcolhatnék, hogy simogasonn, kézzel, szájjal, szavakkal, a látványával izgasson.
2013. okt. 18. 02:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
biztos van, de a barátodnak nem esne ez szarul?
2013. okt. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Persze én sem csinálnám bárkivel. A párom egyszer azzal szivatott, hogy a haverjával, mert ő azt hiszi, hogy szerelmes voltam belé, mert lefeküdtem vele. Akkor volt az első igazi veszekedésünk.

Mondjuk ismerek valakit.. de az már egy lezárt ügy.

2013. okt. 18. 02:57
 6/16 A kérdező kommentje:
Bizonyára, de akkor úgy szeressen, ahogy engem kell szeretni, hogy ne kelljen mégegy száj és két kéz, és egy vágytól izzó tekintet.
2013. okt. 18. 03:05
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem szexmegvonás pl segíthet.
2013. okt. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.
2013. okt. 18. 09:14
 9/16 anonim ***** válasza:

2 pasi egy nő felállás? Én egy ilyenbe teljesen benne lennék, nem lenne kötelező számomra a szex, maga hogy ott lehetek egy szeretkezésen és nézhetem már nagy kiváltság lenne.

De ilyesmi a kukkolás is, hármasban a nézés. Ott is van olyan, hogy meg sem szólal és ruhában van, de van olyan, hogy pucér és magának veri, vagy odamegy és simogatja, beszél hozzá míg a partner hátulról adja. Millió verzó van, előtte minden szabályt le lehet fektetni, de szerintem nem nehéz találnod egy ilyen pasit aki ezt megcsinálná neked. Akár párt is kereshetnétek, egymás melletti szex, semmi nyulka csak nézelődés, esetleg simogatás. Akkor a pasid is lehet jobban benne lenne. Barátnőmmel mi is beszéltünk ilyenről, tény, hogy nagyon izgató az egész, de nagyon nagy lépés. Ajánlom ha nem vagy szégyenlős a swingert is, ott is lehet csak nézni vagy mások előtt szexelni vagy egy hatalmas ágyon 3 párral szexelni, úgy hogy nincs fogdosás csak nézelődés.

2013. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, hogy a harmadik csak néz. Azt már csináltuk, és nem izgat fel, sőt! Nem zavarba jönni akarok, hanem kielégülni.
2013. okt. 18. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!